גולדמן סאקס עלה על תחזיות הרווח והגדיל הדיווידנד ב-10%

הרווח הנקי של גולדמן סאקס הסתכם ב-1.52 מיליארד דולר ברבעון השלישי; ההכנסות ממסחר באג"ח ירדו כצפוי על רקע אי הוודאות בשווקים לגבי צעדי הבנק הפדרלי

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

בנק ההשקעות גולדמן סאקס דיווח היום על רווחים גבוהים מהצפוי ברבעון השלישי, הודות לירידה חדה בהוצאותיו. הבנק הגדיל את הדיווידנד למשקיעים ב-10%.

הרווח הנקי של גולדמן סאקס עלה ברבעון השלישי ל-1.52 מיליארד דולר או 2.88 דולרים למניה לעומת רווח של 1.51 מיליארד דולר או 2.85 דולר למניה ברבעון המקביל בשנה שעברה. אנליסטים צפו כי הרווח יסתכם ב-2.47 דולר למניה. הבנק הגדיל את הדיווידנד הרבעוני למשקיעים ל-55 סנט למניה לעומת 50 סנט למניה.

הכנסות גולדמן סאקס ירדו בתקופה המדווחת ב-20% ל-6.72 מיליארד דולר, מתחת לתחזיות אנליסטים כי יסתכמו ב-7.36 מיליארד דולר. הכנסות הבנק ממסחר באג"ח, מט"ח וסחורות הסתכמו ברבעון ב-1.25 מיליארד דולר לעומת 2.22 מיליארד דולר ברבעון המקביל בשנה שעברה. ההכנסות ממסחר במניות הסתכמו ברבעון ב-1.62 מיליארד דול לעומת 1.96 מיליארד דולר ברבעון המקביל.

הירידה בהכנסות ממסחר באג"ח היו צפויות לאחר שבחודשים האחרונים נפגע גולדמן, כמו בנקים אחרים בארה"ב, מהירידות בשוקי האג"ח על רקע אי הוודאות לגבי צעדיו הצפויים של הבנק הפדרלי.

לויד בלנקפיין, מנכ"ל גולדמן סאקסצילום: בלומברג

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker