"שובר שורות" - הסוף

המכונית של וולטר וייט שלכם תמורת 1,000 דולר

עם סיום הסדרה "שובר שורות" היום בארה"ב, תעמיד הפקת הסדרה חלק גדול מהאביזרים שליוו את הדמויות במשך חמש עונות למכירה פומבית

ישראל פישר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים3
ישראל פישר

היום ישודר בארה"ב פרק הסיום של הסדרה זוכת האמי "שובר שורות" (breaking bad), שעוקבת אחרי וולטר וייט, מורה לכימיה בתיכון, שעובר לייצור סמים אחרי שהוא מגלה כי לקה בסרטן ריאות. לקראת פרק הסיום יועמדו למכירה חלק מהאביזרים ששימשו את הדמויות במהלך חמש העונות שלה. המכירה הפומבית תחל היום באתר ותימשך עד 7 באוקטובר.

כתבות נוספות ב-TheMarker

אחד האביזרים המזוהים ביותר עם דמותו של וייט היא מכונית הפונטיאק אצטק שבה נהג במהלך הסדר.. האצטק שעומדת למכירה, משנת 2003, היא אחת משלושה עותקים מהרכב ששירתו את וייט במהלך העונות והצעות עבורה יתקבלו החל מ-1000 דולר. לשם השוואה, מחירו ההתחלתי של הרב הזה היה כ-20 אלף דולר בשנת 2003, וכיום מחיר המחירון הוא כ-4,500 דולר. ואולם באתר המכירה הפומבית מציינים כי המכונית במצב רעוע, וכי מעבר לערכו הרגשי, הוא לא יכול לעלות במצבו על הכביש הציבורי.

הצעות תמורת מכוניתה של סקיילר וייט, אשתו בסדרה של וולטר וייט, שנוהגת בג'יפ גרנד ווגונר משנת 1991, יתקבלו החל מ-7,125 דולר. במסגרת המכירה יוצעו גם מכונית הטויוטה של ג'סי פינקמן ופולקסוואגן חיפושית של מארי שריידר.

אבל לא רק מכוניות יועמדו למכירה. בובת הדובי השרופה שמככבת בעונה השנייה של הסדרה תוצע למכירה תמורת 1,000 דולר. חלק מהמבחנות ששימשו את הדמויות לייצור הסמים לכאורה מוצעות למכירה תמורת 100 דולר. ספל של DEA שממנו שתה פינקמן עומד למכירה תמורת 100 דולר. הפריט הזול ביותר במכירה הוא הספל של דמותה של מארי, שהצעות עבורו יתחילו ב-10 דולר.

ההכנסות מהמכירה לא יעברו לצדקה, אלא לרווח של האולפנים והאתר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker