עונת הדו"חות

מקדונלד'ס איכזבה; הטלוויזיה עזרה למו"לית "USA טודיי"

עלייה של 5.6% ברווחי קימברלי קלארק ברבעון השני; רווחי המו"לית האמריקאית גאנט ברבעון השני הסתכמו ב-113 מיליון דולר

סיון פינגולד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סיון פינגולד

עונת הדו"חות הרבעוניים בוול סטריט צוברת תאוצה, ולמעלה מ-150 חברות הנכללות במדד המניות S&P 500, בהן אפל, פייסבוק ואמזון, יפרסמו השבוע את תוצאותיהן הכספיות. מתוך 106 החברות שנכללות במדד שכבר פירסמו את דו"חות רבעוניים, 73% דיווחו על רווח גבוה מתחזיות האנליסטים ו-53% רשמו מכירות גבוהות מהצפוי, לפי נתוני ספקית המידע הפיננסי בלומברג.

מקדונלדס , רשת המזון המהיר הגדולה בעולם, דיווחה היום על רווח נקי של 1.4 מיליארד דולר, או רווח של 1.38 דולר למניה, ברבעון השני של השנה - עלייה של 3.7% לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת, אך פחות מתחזית האנליסטים לרווח של 1.4 דולר למניה. מכירות החברה בתקופה המדווחת הסתכמו ב-7.08 מיליארד דולר, צמיחה של 2.4% לעומת הרבעון השני של שנת 2012 אך פחות מתחזית האנליסטים להכנסות של 7.09 מיליארד דולר.

החברה דיווחה על עלייה קלה של 0.1% במכירות בארה"ב לעומת ירידה של 0.1% באירופה וירידה של 0.3% במכירות באסיה, בעיקר בהשפעת סין. מנכ"ל החברה דון תומפסון אמר כי בכל הנוגע לתוצאות השנתיות של החברה, היא עדיין מתמודדת עם האתגרים.

לדו"חות הכספיים המלאים לחצו כאן

גאנט, מו"לית העיתון "USA טודיי" המרחיבה את פעילותה בתחום הטלוויזיה, דיווחה היום על רווח רבעוני שתאם את תחזיות האנליסטים לאחר שצמיחה בהכנסותיה בתחום הטלוויזיה פיצתה על ירידה בהכנסות מפרסום בתחום העיתונות המודפסת. החברה רשמה ברבעון השני רווח נקי של 113.6 מיליון דולר, או 48 סנט למניה, ירידה של 5.2% לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת. בניכוי סעיפים חד פעמיים רשמה גאנט רווח של 58 סנט למניה - בהתאם לתחזיות האנליסטים.

מניית גאנט הגיבה בירידות של 2% במסחר בוול סטריט לאחר פרסום הדו"חות.

לדו"חות הכספיים המלאים לחצו כאן

עלייה של 5.6% ברווחי יצרנית האגיס

קימברלי קלארק דיווחה על מכירות בגובה 5.27 מיליארד דולר ברבעון השני של 2013, ללא שינוי מהרבעון המקביל בשנה שעברה. יצרנית קלינקס דיווחה על עלייה של 5.6% ברווח הנקי ברבעון שהסתכם ב-526 מיליון דולר. מכירות החברה בתחום ההיגיינה האישית ירדו ב-1% ל-2.4 מיליארד דולר. תחום זה נחשב לתחום ההכנסה העיקרי של החברה ובו נכלל גם מותג החיתולים האגיס.

לדו"חות הכספיים המלאים לחצו כאן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker