כרטיס ב-2 דולרים

זוכה יחיד ב-590 מיליון ד' בלוטו בארה"ב

הכרטיס הזוכה נמכר בהסיכויים לזכות בהגרלה היו אחד ל-175 מיליון

לוגו רויטרס
רויטרס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לוגו רויטרס
רויטרס

כרטיס זוכה יחיד בסכום של 590.5 מיליון דולר נמכר בפלורידה, כך לפי מנהלי הגרלת הפווארבול לוטו. טרם נמסרו פרטים בנוגע לזהות הזוכה או האם או כבר הגיע לדרוש את הפרס.

המספרים שעלו בהגרלה שנערכה אתמול בלילה היו: 10, 13, 14, 22, 52 והמספר הנוסף - 11. הסיכויים לזכות בהגרלה היו אחד ל-175 מיליון כאשר כרטיס יחיד עלה 2 דולרים.

הפרס הגדול שהצטבר אחרי חודשיים ללא זוכים, עבר את השיא הקודם של הגרלת הפאוורבול שעמד על 587.5 מיליון דולר שנקבע בנובמבר 2012. מארגני ההגרלה פירסמו פרס של 600 מילון דולר אך ציינו כי הפרס הסופי עשוי להיות גבוה או נמוך יותר לאחר השפעת מכירות הכרטיסים ב-43 המדינות המשתתפות וכן המכירות בוושינגטון הבירה ובאיי הבתולה השייכים לארה"ב.

הגרלת לוטוצילום: רויטרס

הפרס הגדול ביותר בהיסטוריה של הלוטו בארה"ב עומד על 656 מיליון דולר בהגרלת המגה מיליונס לוטו במארס 2012. הפרס אז התחלק בין שלושה זוכים במרילנד, קנזס ואילינוי.

איגוד הלוטו הרב מדינתי הנמצא באייווה פירסם בשבת את ההודעה לפיה להגרלה יש זוכה יחיד ממדינת פלורידה. אם לא היה נמצא זוכה בהגרלה, סכום הזכייה להגרלה הבאה היה קופץ ל-925 מיליון דולר. לאחר הודעת הזכייה, קופת הפרס צנחה ל-40 מיליון דולר.

מנחשת בתחנת דלק בפלורדיה, בסוף השבועצילום: רויטרס

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker