האקרים סורים פרצו לאתר העיתון "פייננשל טיימס"

קבוצת הצבא האלקטרוני הסורי השתלטה גם על חשבון טוויטר של העיתון

לוגו רויטרס
רויטרס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לוגו רויטרס
רויטרס

הצבא האלקטרוני הסורי, קבוצת האקרים תומכי בשאר אסד שהוקמה בשנת 2011 ופעולת בשנים האחרונות נגד מטרות שונות בעולם, פרץ ביום שישי לאתר האינטרנט ולחשבון הטוויטר של העיתון הבריטי "פייננשל טיימס".

ההאקרים העלו לחשבון הטוויטר של הטיימס קישור לסרטון יו-טיוב בו נראים אנשי חזית אל נוסרה, הקשורה לארגון אל קעידה ומהווה חלק מכוחות האופוזיציה בסוריה, מוציאים להורג חיילים של צבא סוריה הכורעים על ברכיהם כשעיניהם קשורות. לקישור לסרטון נלווה הכיתוב: ,האם אתם רוצים לדעת האמת על 'המורדים' הסורים?".

בה בעת, כותרות של מספר ידיעות באתר האינטרנט של הטיימס הוחלפו במילים "נפרץ על ידי הצבא האלקטרוני הסורי".

האקר

"מגוון בלוגים וחשבונות מדיה חברתית של פייננשל טיימס נפרצו על ידי האקרים ואנו פועלים לפתרון הבעיה בהקדם האפשרי", נאמר בהודעה שהוציא העיתון.

בחודש שעבר פרצו האקרים של הצבא האלקטרוני הסורי לחשבון טוויטר של סוכנות הידיעות האמריקאית איי.פי, והעלו ציוץ לפיו אירעו פיצוצים בבית הלבן. כתוצאה מכך נרשמו ירידות חדות בשווקים הפיננסים.

בעבר פרצו ההאקרים של הקבוצה גם לחשבון הטוויטר של שירות מזג האוויר של רשות השידור הבריטית BBC, וכן לחשבונות טוויטר של ארגון זכויות האדם היומן רייטס וואץ' ושירות החדשות הצרפתי פראנס 24.

בישראל, פירסמו ההאקרים של הקבוצה בחודש פברואר פרטי חשבונות דואר אלקטרוני של עובדים בקבוצת "הארץ" ותקפו גם את משרד התחבורה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker