הצצה לעתיד |

הטלוויזיה של אפל: "60 אינץ' עם טבעת כשלט רחוק ומסכים נלווים"

האנליסט בריאן ווייט מטופקה קפיטל מספק מידע מפורט על הטלוויזיה שאפל תוציא לדבריו עוד השנה; הוא טוען כי ל-iTV יצורפו טבעת מיניאטורית שתשמש שלט רחוק, ומסכים נלווים בגודל 10 אינץ' לצפייה בחדרים אחרים; "מהפכה בחוויה הטלוויזיונית"

Business Insider
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
Business Insider

אפל תשיק השנה טלוויזיה, והיא צפויה להיות "חדשנית באופן שייצור מהפכה בחוויה הטלוויזיונית". כך טוען אנליסט חברת ייעוץ הפיננסים טופקה קפיטל, בריאן ווייט.

ווייט נמצא בסיור בטיוואן וסין ונפגש עם מקורות בתעשיית הטכנולוגיה. לאחר פגישותיו הוא סיפק מידע מפורט על הטלוויזיה של אפל. אמנם, לעולם אין לומר "לעולם לא" בכל הקשור לאפל, אולם המידע שהביא ווייט לא נראה אמין במיוחד.

ווייט כותב כי הטלוויזיה של אפל צפויה להיות בגודל 60 אינץ' (ואולי תוצע גם בגירסאות 50-55 אינץ'). שנית, הוא מאמין כי אפל תשיק טבעת מיניאטורית בשם "iRing" שמשתמש ישים על אצבעו וישלוט באמצעותה על הטלוויזיה באמצעות חווית תנועה שונה מהממשק הפונקציונאלי של שלט רחוק סטנדרטי.

בנוסף כותב ווייט כי ה-iTV של אפל תגיע עם מסך "מיני iTV" שיאפשר לכאורה למשתמשים לצפות בתוכן על מסך קטן של 9.7 אינץ', ובמקביל לעשות בו שימוש בשירותים נוספים כמו שיחות וידאו וטלפון ואבטחה ביתית. ווייט כותב כי המסך הקטן יוכל לשאוב מידע מהטלוויזיה הראשית ממרחק של עד 200 מטר, כך שהמשתמש יוכל להמשיך לצפות בתוכן במטבח, בשירותים ובגינה.

גם השעון העתידי של אפל, iWatch, צפוי להיות מרכיב מהותי בחוויית המשתמש של ה-iTV, סבור ווייט. השעון של אפל יפעיל שירותים טלוויזיונים בצורה פשוטה ומהירה וישלים את ה-iRing, הוא כותב. שני העזרים האלה יחליפו את הצורך להסתובב עם האייפון בבית, לדבריו.

ווייט מגדיל לעשות ומספק גם את תג המחיר המיועד - בין 1500 ל-2500 דולר עבור חבילת iTV. המחיר יבוסס על מספר מסכי ה"מיני iTV" שיוזמנו בחבילה וגודל המסך של הטלוויזיה המרכזית. ווייט מציין כי נאמר לו שמחיר ה-iTV עשוי להיות מסובסד על ידי ספקי תוכן מרכזיים, שירצו לנצל את ההזדמנות החדשה בשוק הטלוויזיות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker