הבית הלבן מכחיש השמועות: אין לאובמה מאבטח חייזר

ההכחשה בעקבות סרטון של נאום של הנשיא בכנס של אייפ"ק בו נראית דמות חייזר בין מאבטחיו

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סוכנויות הידיעות

הבית הלבן נאלץ להכחיש שמועות לפיהן אחד ממאבטחיו של נשיא ארה"ב, ברק אובמה, הוא חייזר, בעקבות סרטון שצולם בעת נאום של הנשיא בכנס של השדולה הפרו-ישראלית אייפ"ק, בו נראית בבירור דמות חייזר מאבטחת את אובמה.

במהלך נאום של אובמה בכנס מדיניות של אייפ"ק שנערך בוושינגטון בשנת 2012, לכדו מצלמות הטלוויזיה את אחד ממאבטחיו של אובמה, אשר נראה דומה לחייזר. צורת הגולגולת של המאבטח החייזר נראתה מעט שונה מזו של בני אדם וכללה מספר בליטות, וגם הסנטר שלו בלט, ותנועותיו היו מוזרות. הצילומים מייד עוררו גל של תיאוריות קונספירציה באינטרנט לפיהן נשיא ארה"ב מעסיק חייזר.

כתבות נוספות ב-TheMarker

בעקבות פניית הבלוג Danger Room של אתר החדשות Wired לבית הלבן בבקשה תגובה לשמועות, אמרה דוברת המועצה לבטחון לאומי של ארה"ב, קייתלין היידן, כי אין ממש בשמועות, וכי העסקת חייזרים בתור שומרי ראש של הנשיא היא יקרה מדי בעידן של קיצוצים תקציביים. "אינני יכולה לאשר את הטענות שהועלו בסרטון הוידיאו, אבל כל תוכנית לכאורה לשמור על הנשיא בעזרת חייזרים או רובוטים היתה קרוב לוודאי נסגרת או מקוצצת במסגרת קיצוץ הרוחב התקציבי האוטומטי" שנכנס לאחרונה לתוקף בשל המחלוקת התקציבית בין הבית הלבן לקונגרס, כתבה היידן בתגובה לפניית Danger Room. "אני מפנה אתכם לשירות החשאי או לאזור 51 לצורך קבלת פרטים נוספים", הוסיפה.

זו אינה הפעם הראשונה בה נאלץ הבית הלבן להכחיש שמועות הקשורות לנשיא ולחלל החיצון. כך למשל, בינואר 2012 הכחיש הבית הלבן שמועות לפיהן אובמה שוגר בצעירותו למאדים במסגרת פרויקט סודי של סוכנות הביון המרכזית (CIA) של ארה"ב.

הפרשה החלה לאחר שוויליאם סטילינגס ואנדרו בסיאגו - שני עובדים לשעבר של דארפא (DARPA), הסוכנות הממשלתית האמריקאית העוסקת בפיתוחים טכנולוגיים מתקדמים של צבא ארה"ב - טענו כי אובמה נימנה על צוות שכולל 10 צעירים ששוגרו בטלפורטציה למאדים בתחילת שנות ה-80 במסגרת פרויקט חשאי וניסיוני של ה-CIA. לדבריהם, אובמה ביקר במאדים פעמיים בשנים 1981-1983 במסגרת הפרויקט שתכליתו היתה ליצור מערכת הגנה על כדור הארץ מפני איומים מהחלל החיצון.

בעקבות פניית הבלוג Danger Room של אתר החדשות Wired לבית הלבן בבקשת תגובה לטענות סטילינגס ובסיאגו, אמר דובר מועצת הבטחון הלאומי של ארה"ב, טומי וייטור, כי אובמה מעולם לא ביקר במאדים. "אבל רק בתנאי שצפייה בתוכנית "מרווין איש המאדים" (Marvin the Martian) לא נחשבת", התלוצץ וייטור.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker