הזמנות מוצרים בני קיימא ללא תחבורה בארה"ב בזינוק החד זה שנה

היקף החוזים למכירת בתים בארה"ב קרוב לשיא של 3 שנים ■ נפילה ראשונה זה 5 חודשים בסך ההזמנות למוצרים בני קיימא ■ ההזמנות ללא תחבורה ברצף העליות החודשי הארוך מ-2006

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סוכנויות הידיעות

ההזמנות למוצרים בני קיימא בארה"ב, בניכוי מגזר התחבורה, עלו בשיעור החד ביותר זה כמעט שנה והשלימו את רצף העליות החודשי הארוך ביותר מאז שנת 2006, ומספר החוזים למכירת בתים קיימים בארה"ב קפץ בשיעור חד יותר מכפליים מהתחזיות לרמה הגבוהה ביותר זה כמעט שלוש שנים, לפי נתוני מקרו כלכליים שפורסמו היום בארה"ב.

הזמנות למוצרים בני קיימא בארה"ב צנחו בינואר ב-5.2% - ירידה חודשית ראשונה מאז אוגוסט - לאחר עלייה של 3.7% בדצמבר, מסר היום משרד המסחר האמריקאי. תחזית הכלכלנים היתה לירידה מתונה יותר של 4.8% לאחר עלייה של 4.3% שעליה דווח במקור בדצמבר.

עם זאת, בניכוי הזמנות למוצרים במגזר התחבורה, הנחשבות לתנודתיות במיוחד, גדלו ההזמנות למוצרים בני קיימא בינואר ב-1.9% - העלייה החדה ביותר זה כמעט שנה ועלייה חודשית חמישית ברציפות, רצף העליות החודשי הארוך ביותר מאז שנת 2006. תחזית הכלכלנים היתה לעלייה מתונה יותר של 0.2%.

היקף החוזים למכירת בתים קיימים בארה"ב קפץ בינואר ב-4.5% לרמה הגבוהה ביותר מאז אפריל 2010, מסר היום איגוד סוכני הנדל"ן בארה"ב (NAR). כלכלנים צופים גידול של 1.8% בחודש שעבר לאחר נפילה של 4.3% בדצמבר.

צילום: אי-פי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker