ולנטיין שמח |

מי שצורך יותר שוקולד - עושה יותר סקס

אתר "אקונומיסט" בדק לרגל חג האהבה את המתאם בין השניים; בצפון אירופה צורכים יותר שוקולד, ובדרום אירופה מקיימים יותר יחסי מין; ביפן יש מעט משניהם

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סוכנויות הידיעות

יום ולנטיין, חג האהבה של העולם המערבי המצוין היום (ה-14 לפברואר), הוא יום בו אוהבים רבים קונים זה לזה שוקולד כביטוי לאהבתם. אתר האינטרנט של המגזין "אקונומיסט", ניצל את ההזדמנות כדי לבדוק את הקשר בין רמת צריכת השוקולד במדינות שונות לבין אחד מביטויי האהבה המקובלים: יחסי מין.

לפי "אקונומיסט", במדינות מסוימות מאירופה קיים מתאם בין רמת צריכת השוקולד לבין תדירות קיום יחסי המין, בעוד במדינות ים תיכוניות צריכת השוקולד נמוכה יותר למרות שתדירות יחסי המין גבוהה כמו באירופה. ביפן הן צריכת השוקולד והן תדירות יחסי המין נמוכות.

תדירות יחסי מין בהשוואה לכמות שוקולד נצרכת

כך למשל, בשווייץ, גרמניה ואוסטריה נמצאת צריכת השוקולד השנתית בטווח של 10-8 ק"ג בשנה, ותדירות יחסי המין ברמה של כ-70 פעמים בשנה. לעומת זאת, ביוון, ספרד ואיטליה צריכת השוקולד השנתית היא בטווח של 2-4 ק"ג בשנה, אך תדירות יחסי המין נמצאת בטווח של 70-85 פעמים בשנה.

בארה"ב הן רמת צריכת השוקולד (כ-5.5 ק"ג בשנה) והן תדירות יחסי המין (קצת יותר מ-50 פעם בשנה) נמוכה יותר. ביפן, צריכת השוקולד היא פחות מ-2 קילוגרם בשנה, ותדירות יחסי המין היא פחות מ-35 פעמים בשנה.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker