כמה כסף קיבלה שרה פיילין על כל מלה שאמרה בטלוויזיה?

המועמדת לסגנית נשיא ארה"ב ב-2008 קיבלה פי שניים משכר מינימום לשעה בארה"ב, או במלים אחרות - כמעט 16 דולר, מחישוב שנעשה באוניברסיטת מינסוטה לגבי תוכנית הפרשנות שהגישה בפוקס ניוז

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים4
סוכנויות הידיעות

ימים אחדים לאחר שנודע כי שרה פיילין לא תחדש את החוזה שלה ברשת פוקס ניוז, בארה"ב כבר מיהרו לבדוק כמה כסף פיילין קיבלה בדיוק - על כל מלה שהוציאה מהפה מאז שעלתה לשידור לראשונה ב-2010.

פיילין, לשעבר מושלת אלסקה ומועמדת המפלגה הרפובליקאית לסגנית הנשיא ב-2008 הניצבת בקצה השמרני של המפלגה, קיבלה בכל אחת משלוש השנים האחרונות מיליון דולר עבור הגשת תוכנית פרשנות פוליטית,

שרה פיילין. מאבדת רלוונטיות ועניין בקרב הציבור האמריקאיצילום: אי–פי

בחישוב שעשה אריק אוסטרמאייר מאוניברסיטת מינסוטה נמצא כי פיילין הוציאה מפיה 189,221 מלים, כך שעל כל מלה הרוויחה פיילין סכום של 15.85 דולר - סכום כפול משכר המינימום לשעה באלסקה ובמרבית המדינות בארה"ב. עם זאת, עדיין מדובר בסכום נמוך משמעותית מכוכבי הרשת, כמו ביל אוריילי המשתכר 20 מיליון דולר בשנה.

סיבה רשמית לסיום הקשר בין פיילין לפוקס ניוז לא נמסרה. "האפינגטון פוסט" מדווח כי מקור המקורב לפיילין טען כי היא דחתה הצעה לחוזה חדש, אם כי מנגד נודע על יחסו המלגלג והלעגני של מנכ"ל פוקס ניוז, רוג'ר איילס, כלפי פיילין, ועל היחסים הקרים בין השניים. בנוסף נראה כי פיילין פשוט מאבדת רלוונטיות ועניין בקרב הציבור האמריקאי ככל שהשנים חולפות מאז קמפיין הבחירות ב-2008.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker