הפרסומת של סודה סטרים נפסלה לשידור בארה"ב

רשת CBS לא תאפשר לחברה הישראלית להציג את הפרסומת שתיכננה במהלך משחק הסופרבול; החברה תציג גרסה מעודנת של פרסומת אחרת במקום

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

סודה סטרים לומדת בדרך הקשה לא להסתכסך עם שתייים מהמפרסמות הגדולות בסופרבול. לפי דיווח של אתר השיווק AdAge, רשת השידור האמריקאית CBS המשדרת את משחק הפוטבול הפופולרי ב-3 בפברואר, דחתה את הפרסומת של סודה סטרים מכיוון שהיא מכוונת ישירות כלפי קוקה קולה ופפסי. פרסומת אחרת של סודה סטרים כבר נפסלה בבריטניה מאותה הסיבה.

הפרסומות של החברה הישראלית מראות את היתרונות בהכנת משקה סודה בבית במקום רכישה של משקה מוכן בחנויות. בפרסומת שנדחתה בבריטניה החברה מראה אנשים מכינים סודה, בביתם ובמקביל בקבוקים של המשקה של המתחרות מתפוצצים בחנויות.

בפרסומת שנפסלה כעת לשידור בארה"ב החברה הראתה נהגי משאיות לבושים במדים עם לוגו פפסי וקוקה קולה. "הגשנו את הפרסומת שהעדפנו אבל היא לא אושרה, אולי בגלל שהתוכן היה פרובוקטיבי מדי בקשר לתעשייה המשקאות הקלים", אמר לרשת MSN דובר סודה סטרים יונה לויד. לפי הדיווחים בתקשורת בארה"ב החברה תציג במקום הפרסומת שנפסלה, גרסה מעודנת יותר של הפרסומת שנפסלה בבריטניה.

במהלך המשחק פפסי תשדר שתי פרסומות באורך של 30 שניות כל אחת וקוקה קולה תשדר פרסומת אחת באורך 60 שניות ברבע הראשון של המשחק לפי AdAge. הפרסומת של סודה סטרים תשודר לקראת סוף המשחק.

סודה סטרים נחשבת לאחת ההצלחות הישראליות הגדולות בשוק האמריקאי. החברה קיימת כבר 20 שנים אך הפריצה הגדולה שלה אירעה בהשקה מחדש ב-2010. מיזם אחר של החברה מהשנה האחרונה עורר זעם דומה מכיוון חברות המשקאות האחרות לאחר שבמסגרתו נבנו מיצגים עם אלפי פחיות ובקבוקים משומשים של קוקה קולה בכדי להעביר את אחד המסרים של החברה: קניית בקבוקים ופחיות שתייה מזהם את כדור הארץ ועדיף להכין סודה בבית.


תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker