לתכנן חתונה ולהישאר בחיים: אתר חדש מנסה להקל על מתחתנים

הפיתוח הישראלי AllSeated מאפשר לזוגות מתחתנים ולאולמות אירועים לשתף מידע בנוגע לתכנון החתונה, כולל רשימות מוזמנים ושיבוץ מקום הישיבה על ידי המוזמן

NoCamels
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
NoCamels

עסקים מסורתיים הופכים בהדרגה לשירותים מקוונים ככל שהאינטרנט מתפשט, וכעת הגיע תורו של אחד הטקסים המסורתיים ביותר בחברה - חתונה.

הסטארט אפ הישראלי AllSeated פיתח כלי אינטרנטי ייחודי המאפשר לזוג המאושר לתזמר כהלכה ובקלות את האירוע החגיגי. "זה לא עוד כלי לשיתוף פעולה ברשת, משום שכאן אתה משתף תכנים ומאגרי מידע שונים בין אנשים שאינם חלק מחברה, ארגון או קהילה חברתית, אלא כאלה שמחוברים למעגל רק בגלל ולשם האירוע עצמו", אמר מייסד שותף AllSeated דניאל אניסמן.

"שוק תכנון האירועים מפגר שנים אחורה", הוסיף. "לכל גורם בחתונה יש את הכלים שלו, ואם אתה רוצה לשתף או לחלוק, אתה חייב לעשות את זה במייל או פקס".

באתר שהקימו AllSeated יכולים בעלי האירוע לשתף את רשימת המוזמנים שלהם, שניתנת ליצירה או ליבוא מרשימת החברים בפייסבוק או אנשי הקשר בג'ימייל. רשימת המוזמנים מסתנכרנת אוטומטית עם חלוקת השולחנות והן המארחים והן המוזמנים יכולים לשבץ מיקומים באמצעות גרירת השם אל הכסא והשולחן הספציפי.

"הרעיון עלה בראשי כשאחת מהעובדות שלי התכוננה לחתונה שלה, ובמשך חודשים היא לא עשתה את העבודה שלה כמו שצריך!", אמר אניסמן. "אני שאלתי אותה - מה קורה פה? והיא אמרה שזה פשוט בלגן. זה היה ב-2002 ואני כתבתי תוכנה קטנה, שצמחה והפכה בסופו של דבר להיות AllSeated". עד כה הושקעו בחברה הקטנה 500 אלף דולר, לדברי המנכ"ל סנדי האמר.

האתר הושק לפני כחודשיים והשיווק שלו, אף שהוא פונה גם לזוגות המתחתנים עצמם, מתמקד באולמות האירועים ובמארגני החתונות. אניסמן מסביר את האפקט הויראלי של האתר: "בגלל שאולם אירועים עובד עם 15 לקוחות בזמן נתון, ומארגני אירוע עם 10 אולמות, וכולם עובדים עם בערך 15 מעצבי אירוע, ברגע שאחד מהם נכנס ל-AllSeated, הוא מזמין את האחרים להשתתף וכך כולם משתמשים בשירות.

המאמר המלא הופיע לראשונה באתר NoCamels.com - Israeli Innovation News

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker