ברוס ויליס נגד אפל: נאבק כדי להוריש מוסיקה שרכש לאייפוד

עו"ד של שחקן הקולנוע חובב המוסיקה: "רבים יופתעו לגלות כי כל השירים והספרים שהם רכשו לאורך השנים באייטיונס אינם למעשה בבעלותם"

סוכנויות הידיעות
סוכנויות הידיעות

שחקן הקולנוע האמריקאי ברוס ויליס שוקל לתבוע את חברת אפל כדי להבטיח ששלושת בנותיו יוכלו לרשת לאחר מותו את ספריית המוסיקה שרכש בחנות המקוונת של אפל, אייטיונס, דיווח העיתון הבריטי "דיילי מייל".

הכוכב ההוליוודי חובב המוסיקה, שהוא גם מוסיקאי בעצמו, חושש כי אוסף המוסיקה הגדול שצבר ישוב לבעלות אפל לאחר מותו, ובודק אפיקים חוקיים ומשפטיים כדי להבטיח שיוכל להוריש אותו לבנותיו.

ברוס ויליסצילום: אי–פי

עורכי דינו מסרו כי בין השאר נבדקת אפשרות להקים קרן משפחתית שאליה יועברו הזכויות החוקיות על המוסיקה הדיגיטלית שלו, וכי ויליס גם מוכן לשקול תביעה משפטית נגד אפל כדי להבטיח את זכויות בנותיו על אוסף המוסיקה שלו.

"אנשים רבים יופתעו לגלות כי כל השירים והספרים שהם רכשו לאורך השנים באייטיונס אינם למעשה בבעלותם", אמר עורך דינו של ויליס, כריס וולטון, ל"דיילי מייל". "זה אך טבעי לרצות להעביר אותם לידי יקירך. החוק ודאי ישונה בהמשך, אבל הכי טוב יהיה שאפל ודומותיה יעדכנו את מדיניותן כדי למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור הלקוחות שלהם".

ויליס שוקל גם להצטרף למאבק משפטי שכבר מתנהל בחמש מדינות בארה"ב שמטרתו להעניק לאנשים שרכשו קבצי מוסיקה יותר זכויות בחלוקת המוסיקה שרכשו.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ