הדואר האמריקאי הפסיד 700 מיליון ד' בגלל משפחת סימפסון

שירות הדואר הדפיס בולים של המשפחה הצהובה לציון 20 שנה לעלייתה לאוויר בשווי של מיליארד דולר, אך מכר בולים רק בשווי של 318 מיליון דולר

לוגו בלומברג
בלומברג
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

שירות הדואר האמריקאי, שנמצא בהפסדים, העריך כי הפופולאריות של הבולים של הומר סימפסון ומשפחת סימפסון תהיה גבוהה פי שניים מהפופולאריות של הבולים של אלביס פרסלי. אבל כמו שהומר אומר כשמשהו לא מתנהל כשורה: "דו". שירות הדואר הדפיס בולים בסכום של מיליארד דולר, אבל מכר רק בסכום של 318 מיליון דולר את הבולים שיצאו במהדורה מיוחדת לציון 20 שנה לעלייתה של הסדרה המצוירת לאוויר.

"אם שירות הדואר לא יכול להעריך דבר פשוט כמו כמה בולים לייצר, זה מראה שהם לא יכולים להתעסק גם בבעיות גדולות יותר", אמר טום שץ, נשיא הארגון אזרחים נגד בזבוז ממשלתי. "לצערי, אפילו דבר קטן יכול ליצור בעיות גדולות".

משפחת סימפסון. משודרת ביותר ממאה מדינותצילום: אי-פי

מוקדם יותר החודש, פירסם שירות הדואר כי הפסיד 5.2 מיליארד דולר ברבעון השלישי של שנת הכספים שלו והוא עשוי להפסיד 15 מיליארד דולר בשנת הכספים שתסתיים בספטמבר. השירות ביקש סיוע מהקונגרס האמריקאי על ידי כך שיאפשר לו להפסיק את חלוקת הדואר בשבתות ויתיר לו שלא להפריש מראש עלויות ביטוח רפואי לעובדים שיוצאים לפנסיה. שירות הדואר יכול לחסוך עד ל-2 מיליון דולר בשנה אם הוא יעצור ייצור יתר של בולים שאינם נמכרים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker