אי-ביי אוסרת מכירת שירותי כישוף ושיקויי קסמים

מפעילת אתר המכירות הפומביות המקוון ביטלה קטגוריות שירותי תקשורים וקריאה בטארוט

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

ענקית המסחר המקוון אי-ביי, מפעילת אתר המכירות הפומביות הגדול באינטרנט, הודיעה כי החל מהחודש הבא, תיאסר מכירתם באתר של שירותי כישוף, קסמים, הטלת קללות, תפילות, ברכות, זימון רוחות רפאים ושיקויי קסמים, במטרה לחזק את אמון הלקוחות בשוק, דיווח אתר החדשות CNN.

לפי עדכון מדיניות שפירסמה אי-ביי, תיאסר החל מספטמבר מכירה באתר של שירותי "ייעוץ, כישוף, הטלת קללות, זימון רוחות רפאים, קסמים, תפילה, שירותי קבלת ברכות, שיקויי קסמים וטיפולים מרפאים". החברה הודיעה גם על ביטול קטגוריות השירותים באתר אי-ביי של תקשורים וקריאה בקלפי טארוט. עדכון המדיניות הוא חלק "ממאמץ רב שנתי לבנות אמון בשוק ולתמוך במוכרים", נכתב בבלוג של חברת אי-ביי.

אתר CNN בדק האם יש ביקוש לקסמים באתר אי-ביי, ומסתבר שכן: קטגוריות "כשפים ושיקויי קסמים" כוללת כיום יותר מ-6,000 מציעי שירותים פעילים, וגם תגובות של שביעות רצון מצד לקוחות רבים. "מטיל הכשפים הטוב ביותר ב-אי-ביי", כתב לקוח מרוצה אחד בעקבות רכישה שביצע באחרונה.

עם זאת, ההקשחה בכללים של אי-ביי אינה מסתכמת רק בתחום הכשפים. כך למשל, עדכון המדיניות החדש כולל גם איסור מכירת שירותי "עבודה מהבית, עסקים ומידע" - קטגוריית שירותים ששימשה לעיתים תכופות לביצוע הונאות.

צילום: בלומברג

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker