מיקי אריסון הגיע לשיחת הוועידה לאחר לילה ללא שינה

המיליארדר חגג כל הלילה את זכיית מיאמי היט שבבעלותו באליפות NBA

סוכנויות הידיעות

המיליארדר מיקי אריסון, הבעלים של קבוצת הכדורסל האמריקאית מיאמי היט, אשר זכתה אמש באליפות ה-NBA, התייצב הבוקר לשיחת הוועידה עם אנליסטים בעקבות פרסום הדו"חות הכספיים של ענקית שיט התענוגות קרניבל שבראשה הוא עומד, אחרי לילה ללא שינה לאחר שחגג עד אור הבוקר את זכיית הקבוצה באליפות.

מיקי אריסוןצילום: רויטרס

"אני לא מאמין שאני נמצא כעת בדרך למשרד כדי להשתתף בשיחת הוועידה של הדו"חות הרבעוניים של קרניבל, לאחר שלא עצמתי עין", כתב אריסון, אחיה של שרי אריסון, בציוץ שהעלה לאתר המיקרו-בלוגינג טוויטר בשעה 6:04 לפנות בוקר.

במהלך הלילה, בעיצומן של חגיגות האליפות, העלה אריסון ציוץ עם צילום של עצמו יושב תחת שלט בו נכתב: "עדכון מזג אוויר: אין רעמים בשל עליית החום" - משחק מילים על שמה של מיאמי היט (חום) ואוקלהומה תאנדר (רעם) שהפסידה לה בגמר.

מיקי אריסון אחרי הניצחון של מיאמי היטצילום: טוויטר

מיאמי היט זכתה הבוקר בפעם השנייה בתולדותיה באליפות ליגת NBA לאחר שהביסו אל אוקלהומה תאנדר 121-106, והשלימו נצחון של 4-1 בסדרת הגמר.

אריסון רכש את מיאמי היט תמורת 32 מיליון דולר בשנת 1988. כיום מוערך שווי מיאמי היט על ידי המגזין "פורבס" ב-457 מיליון דולר, ולפי ההערכות, בעקבות זכיית הקבוצה באליפות, צפוי שוויה לגדול ליותר מחצי מיליארד דולר.

קרניבל, חברת שיט התענוגות הגדולה בעולם, דיווחה היום על נפילה חדה ברווחיה הרבעוניים בעקבות תשלומי ביטוח והתייקרות מחירי הדלק, אולם העלתה את תחזית הרווח השנתי.

קרניבל, שבראשה עומד המנכ"ל והיו"ר מיקי אריסון, רשמה רווח של 14 מיליון דולר, או שני סנט למניה, ברבעון שהסתיים בסוף חודש מאי, לעומת רווח של 206 מיליון דולר, או רווח של 26 סנט למניה, בתקופה המקבילה בשנה הקודמת. בניכוי סעיפים חד פעמיים רשמה החברה רווח של 20 סנט למניה - מעל לתחזית האנליסטים לרווח של שמונה סנט למניה. הכנסות קרניבל בתקופה המדווחת הסתכמו ב-3.54 מיליארד דולר, ירידה לעומת הכנסות של 3.62 מיליארד דולר ברבעון המקביל בשנת 2011.

במבט קדימה, העלתה קרניבל את תחזית הרווח השנתי, וצופה כעת רווח שנתי לפני סעיפים חד פעמיים של 1.8-1.9 דולר למיניה, לעומת טווח תחזית קודמת מחודש מארס שהקצה העליון שלו היה רווח של 1.7 דולר למניה. תחזית האנליסטים לפני פרסום הדו"חות היתה כי קרניבל תרשום רווח שנתי של 1.69 דולר למניה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker