ספינת הנופש קוסטה אלגרה נגררה לחוף בשל שריפה בחדר המכונות

(עדכון) הספינה קוסטה אלגרה, השייכת לחברה הבת של קרניבל שבבעלותה קוסטה קונקורדיה, נסחפה אתמול כשעל סיפונה למעלה מאלף בני אדם

סוכנויות הידיעות

קוסטה אלגרה, ספינת הנופש השייכת לקרניבל של מיקי אריסון, אשר נסחפה אתמול באוקיאנוס ההודי בעקבות שריפה בחדר המכונות, נגררה הלילה לאי סמוך, כך דיווחה לשכת התיירות של איי סיישל.

"הספינה נגררת כעת לאי דרוש, בו יש אתר נופש יוקרתי והנוסעים יוכלו לפחות להתקלח לפני שיוטסו למאהה", אמר מנכ"ל לשכת התיירות של סיישל, אלן סנט אנג. האי דרוש נמצא 230 קילומטרים דרומית-מערבית למאהה, האי המרכזי בקבוצת איי סיישל.

קוסטה קונקורדיהצילום: אי–פי

קוסטה אלגרה, השייכת לקוסטה קרוזז, החברה הבת של קרניבל שבבעלותה גם קוסטה קונקורדיה, נסחפה אתמול באוקיינוס ההודי כשעל סיפונה יותר מאלף נוסעים, בעקבות שריפה שפרצה בחדר המכונות של הספינה. התקרית התרחשה חודש וחצי לאחר שקוסטה קונקורדיה שקעה ליד חופי איטליה, אסון בו נהרגו לפחות 25 בני אדם.

קוסטה אלגרה עזבה את נמל דייגו סוארז במדגסקר בשבת, והיתה אמורה להגיע למאהה ביום שלישי. השריפה לא התפשטה לחלקים נוספים בספינה ולא דווח על פצועים, אך היא נותרה ללא חשמל ונסחפה. "מערכת כיבוי האש של הספינה וכל אמצעי ההגנה הופעלו מייד וצוותי כיבוי האש המיוחדים התערבו על מנת לכבות את האש", אמרה קוסטה קרוזז, שבבעלותה הספינה.

בסוף השבוע התמודדה קרניבל עם משבר אחר: שודד רעול פנים וחמוש השתלט ביום חמישי על אוטובוס שבו נסעו 22 נוסעים של הפלגת קרניבל ספלנדור בעת עצירה בפורטו ויארטה שבמקסיקו. השודד לקח מהנוסעים כסף, מצלמות, שעונים וחפצים נוספים בעלי ערך, ונמלט מהמקום, לפי דיווחים בעיתוני "אל נורטה" ו"לה ג'ורדנה". איש מהנוסעים לא נפגע, וכולם שבו לספינה בשלום כפי שהודיעה קרניבל. החברה אמרה כי היא משעה את הטיולים באזור שבו התרחש השוד, וכי תפצה את הנוסעים על הרכוש הגנוב. "קרניבל מתנצלת בפני האורחים על האירוע הכאוב והמטריד הזה", נמסר מהחברה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker