שירותי מין וסלפי עם דונלד ג'וניור: חבילת ה-VIP של סידני יאנג

סינדי יאנג, פעילה בארגונים הקשורים לממשלת סין, אירגנה עבור סינים טיולים בארה"ב שכללו אירועי גיוס תרומות לטראמפ והבטחות לסלפי עם הנשיא או עם בניו

לוגו ניו יורק טיימס
ניו יורק טיימס
לוגו ניו יורק טיימס
ניו יורק טיימס

אשת עסקים סינית שרשת מכוני עיסוי שהיתה בבעלותה שימשה על פי החשד את רוברט קראפט, מקורבו של טראמפ המואשם בסחר בנשים, מכרה למנהלים סינים גישה לאירועי גיוס תרומות לטראמפ ואף לאסיפת המשקיעים של וורן באפט. כך פעלה האישה, המכונה סידני יאנג:

  • יאנג, אשת עסקים סינית ניהלה רשת מכוני עיסוי ששירתה, בין היתר, את הפיננסייר רוברט קראפט שהואשם באחרונה בשני סעיפים של שידול לזנות.
  • יאנג היא בכירה בסניפים אמריקאיים של שני ארגונים הקשורים לממשלת סין: המועצה לקידום איחוד בדרכי שלום והתאחדות המדע והטכנולוגיה הסינית.
  • יאנג היתה דמות קבועה במועדון של טראמפ בפלורידה. היא ומקורביה תרמו 58 אלף דולר לטראמפ. בפברואר 2018 הוזמנה לבית הלבן לאירוע שערכה ועדה המייעצת לטראמפ בענייני אסיה.
  • לפי דיווחים, יאנג מכרה למנהלים סינים גישה לטראמפ, כניסה לאירועים במועדון מאר-א-לאגו שלו וכניסה לאסיפה השנתית של חברת האחזקות של המיליארדר וורן באפט.

מיהי סינדי יאנג?

לי יאנג, המכונה סינדי, היא אשת עסקים מפלורידה. בבעלותה רשת של מכוני עיסוי, שכפי שניסח זאת העיתון "מיאמי הראלד", "נודעת בכך שהיא מציעה שירותי מין". בחודש שעבר, רוברט קראפט, הפיננסייר והבעלים של ניו אינגלנד פטריוטס וחבר קרוב של טראמפ, הואשם בשני סעיפים של שידול לזנות בספא שהקימה יאנג, Orchids of Asia (לפי דיווחים, היא מכרה את המקום ב-2013). קראפט הכחיש את האישומים. הרשויות טענו כי Orchids of Asia היה חלק מרשת גדולה של סחר בנשים.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ