חברת הנדל"ן אמות השלימה רכישה של מבנה תעשייה במודיעין תמורת 67 מיליון שקל

הבניין משמש את חברת השילוח הבינלאומית Flying Cargo ומניב הכנסה של 5.5 מיליון שקל בשנה

אורן פרוינד

חברת הנדל"ן אמות, המוחזקת על ידי אלוני חץ (60%) שבשליטת משפחת ורטהיים ונתן חץ, הרחיבה הבוקר את תיק הנכסים שלה. החברה רכשה נכס נוסף בשטח של כ-12.5 אלף מ"ר באזור התעשייה החדש במודיעין. הנכס הנרכש הינו מבנה לתעשייה ולוגיסטיקה, ומושכר במלואו לחברה יחידה העוסקת בתחום השילוח הבינלאומי. מהחברה סירבו למסור באיזו חברה מדובר, אולם ככל הנראה מדובר על חברת Flying Cargo.

עסקת הרכישה הסתכמה בסכום של כ-67 מיליון שקל. על פי הערכת החברה, הנכס צפוי להניב הכנסה תפעולית נקייה של כ-5.5 מיליון שקל. הנכס החדש מצטרף לקבוצת הנכסים של אמות, הכוללת 92 נכסים מניבים - ביניהם קניון ערים בכפר סבא, מגדל אמות (בית IBM לשעבר), בית פלאפון, ופורטפוליו של כ-36 סופרמרקטים ברחבי הארץ.

מניית החברה, שאיבדה מערכה כ-4% מתחילת השנה, החלה את השבוע עם מגמת עלייה קלה של כ-1%, והיום מוסיפה לערכה 1.3% נוספים. החברה נסחרת בתל אביב לפי שווי שוק של 2.4 מיליארד שקלים, כאשר 21% ממניותיה מוחזקות בידי הציבור.

"מדובר בנכס איכותי המושכר במלואו, וממוקם באזור מתפתח אשר זוכה לביקושים גבוהים", אמר מנכ"ל החברה מר אבי מוסלר. "רכישה זו מחזקת את תחום הפארקים התעשייתיים בפורטפוליו הנכסים שלנו, תחום אשר הוכיח איתנות גבוהה בשנים האחרונות".

אבי מוסלר מנכ"ל אמות
אבי מוסלר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker