"בחירת מנהל מסתמכת על ניסיון, כישורים וידע, ולא מגדר"

כך מאמינה יוליה מרוז מנכ"לית בתי השקעות. עוד על תמורות מגדריות בתחום העבודה בכנס "שוק ההון ונשים" של TheMarker בשיתוף - קסם מדדים מבית EXCELLENCE לרגל יום האישה הבינלאומי

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
TheMarker Online

יוליה מרוז מנכ"לית בתי השקעות מאמינה "שהתעצמות התחרות בתחום הפיננסי תאפשר את גיוסם של הטובים ביותר לתחום, ובכללם נשים מוכשרות, ואז הדיון המגדרי כבר לא יהיה חלק מהשיח הציבורי".

מרוז מאמינה שהשיקולים המרכזיים שעומדים על הפרק בבחירת מנהלים היום "הם ניסיון, כישורים וידע, ולא מגדר". היא מציינת שרק בתחום ענף הרגולציה של הפיננסים יש מספר מרשים של נשים בתפקידי מפתח כמו: קרנית פלוג, דורית סלינגר, מיכל עבאדי-בויאנג'ו ויעל אנדורן, שכיהנה עד לא מזמן בתפקיד מנכ"ל משרד האוצר. ומציינת" לכל מי שלא שם לב, התקופה בה מישהו חשב שהעולם הוא גברי כבר נעלמה מהעולם".

בכנס "שוק ההון ונשים" של TheMarker בשיתוף  קסם מדדים מבית אקסלנס שיתקיים ב-2 במארס לרגל יום האישה הבינלאומי, יעסקו בתמורות המגדריות בשוק העבודה, ובין השאר יוצגו נתונים על הגידול המשמעותי בנשים העובדות בעולם, בכמות העסקים בבעלות נשים ובהערכות על כך שעד לשנת 2020 נשים יחזיקו כמחצית מהעושר העולמי.

בוועידה יישאו דברים: רבקה קהת, סמנכ"לית לקוחות מקומיים, גוגל ישראל; איריס בק-קודנר, סמנכ"לית שיווק גלובלי ותקשורת התאגיד בטבע; עו"ד אורית פרקש-הכהן, יו"ר רשות החשמל היוצאת; יוליה מרוז, מנכ"לית איגוד בתי השקעות; נגה לבציון-נדן מנכ"לית חברת המחקר GREENEYE ; עינת סקורניק, ראש מערך ייעוץ בנק לאומי; רינת אשכנזי, מנהלת מחקר מדדים קסם; פיונה דרמון, שותפה ו-COO, קרן הון הסיכון JVP; חנה הולנדר, סמנכ"לית, מנהלת מערך המימון בהפניקס; מוטי קריסטל מנכ"ל NEST, אסטרטגיות משא ומתן, ואשרת קוטלר, עיתונאית "המגזין", ערוץ 10.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker