מבחן על גלגלים |

אופל אסטרה GTC: הסתכלו בקנקן

הגרמנייה החדשה נראית שווה הרבה יותר ממחירה האמיתי, אבל מה לגבי התנהגות הכביש?

יואב קווה
יואב קווה

לצפייה בסמארטפונים ובטאבלטים - לחצו כאן

אז איך נוסע האוטו של גיא זו ארץ? ומי זה בכלל גיא זו ארץ? אופל אסטרה GTC  היא מכונית נהדרת למראה. יש לה הרבה חמוקיים, כנפיים תפוחות, שרירים משורגים. אופל GTC  היא מכונית קופה מרשימה, מהקבוצה של יונדאי ולוסטר, פולקסווגן שירוקו, רנו מגאן קופה וכו'.

המחיר בפועל של אופל אסטרה GTC  נמוך מהמחיר הנתפש שלה. רוצה לומר, שהיא נראית שווה יותר מה-150 אלף שקל שהיא עולה. וזו נקודת פתיחה מצוינת ליבואן.

אחרי שמסתכלים בדף הנתונים מבינים קצת יותר את הפער הזה. אסטרה GTC  מצוידת במנוע של שברולט קרוז טורבו – 1.4 ליטרים, 140 כ"ס. המנוע הזה עושה את העבודה כמו שצריך אבל בבקשה אל תצפו כאן לביצועים חורכי אספלט. התאוצה ל-100 קמ"ש נמשכת 9.9 שניות ומשם ממשיכה המכונית עד למהירות סופית של 200 קמ"ש שזה מספיק, אם מתעקשים, לשלילת רישיון הגונה.

התנהגות הכביש של אסטרה GTCהיא בהתאם - בהתאם למנוע ולא בהתאם לעיצוב. רוצה לומר, לא התנהגות כביש סופר ספורטיבית חדה ומושחזת אלא התנהגות כביש ספורטיבית חמימה נעימה. לרוב הנהגים, ברוב הזמן, זה מספיק בהחלט.

אז מי קהל היעד של אופל אסטרה GTC? מי שמחפש מכונית בעלת עיצוב מאוד מרשים אבל במחיר רכישה סביר, מי שמחפש מכונית ספורטיבית למחצה אבל גם שימושית – מקום לארבעה מבוגרים, תא מטען בנפח סביר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker