מנחם בן לקרן נויבך: "קבלי החלטה מוסרית וצאי מהאולפן"

15 איש הפגינו הבוקר נגד צירופו של בן לתכנית "סדר יום" ברשת ב' ■ בן למפגינים: "אתם שטופי מוח כמו הצפון קוריאנים" - צפו בעימות

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

לצפייה בסמארטפונים ובטאבלטים - לחצו כאן

מנחם בן, המנחה המוצנח של התוכנית "סדר יום" ברשת ב', התבטא היום בחריפות נגד קרן נויבך על רקע טענות כי לא מקצים לו מספיק זמן שידור. במהלך התוכנית ניסה בן שוב ושוב לדבר באריכות ולהציג את תפישת עולמו, ובשלב מסוים נויבך נאלצה לקטוע אותו.

לאחר מכן, במהלך אחת מהפסקת הפרסומות, התלונן בן על כך שלא ניתן לו מספיק זמן שידור, ואף צעק לנויבך: "אם את לא מאפשרת לי לדבר והנוכחות שלך לא נראית לי, תקבלי את ההחלטה המוסרית ותצאי את מהאולפן". נויבך ניסתה להסביר לו כי קטעה אותו משום שהיה לחץ למעבר לפרסומות ולוח זמנים קצר, אך בן המשיך לזעום על צוות התוכנית.

העימות הגיע לאחר שבשעות הבוקר המוקדמות הפגינו גם היום כ-15 איש נגד ההחלטה לשבץ את מנחן בן לצדה של נויבך. בתחילה אמרו ברשות השידור כי מדובר על שיבוץ בימי ראשון בלבד, אבל כעת מתברר שבשלב זה בן ישמש מנחה קבוע בתוכנית לצדה של נויבך.

בין המפגינים נכחו גם הבמאי רני בלייר, העיתונאי אמיר בן דוד ואיש השמאל הלאומי אלדד יניב. בן, שהחזיק בידו עיתון "ישראל היום", התעמת עם המפגינים וכינה אותם "מתקרנפים, שטופי מוח כמו הצפון קוריאניים". המפגינים זעקו לעברו: "יש לך אות קין, אתה כלי ביד השלטון כדי לפגוע בשידור הציבורי".

בן אמר למפגינים: "אתם שטופי מוח כמו הצפון קוריאנים. אני לא שופר של השלטון. קרן נויבך תהיה עצובה אם מישהו אחר יחליף אותי. אחרי השידור אתמול היא התרככה".

מנחם בןצילום: דניאל צ'צ'יק

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker