ג'נט לוי פחימה: אדריכלית האקזיטים

שותפה במשרד עורכי הדין הרצוג–פוקס–נאמן. מלווה את עסקות הרכישה של מיקרוסופט בישראל מאז 1996 - בהיקפים של מאות מיליוני דולרים, ואת GE healthcare

TheMarker Women
צילום: תומר אפלבאום
TheMarker Women

"אני מאמינה שאלפי החלטות ואמונות הובילו אותנו להיות מה שאנחנו כיום. נולדתי בניו יורק, וה"רומן" שלי עם ישראל התחיל בגיל עשר, כשביקרתי כאן לראשונה והתאהבתי. ב־1991, כשעבדתי במשרד עו"ד גדול בטוקיו, החלטתי לנסות את מזלי בישראל והגעתי לראיונות עבודה.

"יצחק הרצוג קיבל את קורות החיים שלי מחבר לכיתה והעביר אותם למייקל פוקס ז"ל, ששכר אותי לתפקיד. מאז, המשרד מהווה עבורי בית, והוא סיפק לי תמיכה לאורך התחנות השונות בחיי – חתונה, לידת שלושה ילדים, התמודדות עם אובדן, וכמובן גם פלטפורמה מקצועית שבזכותה אני ממשיכה כל הזמן להתפתח. במהלך עבודתי אני זוכה לייצג את החברות הגדולות בעולם ונהנית מאתגר מתחדש כל הזמן. 

בחזרה לרשימה: 21 הנשים שמשנות את ההיי-טק הישראלי

"כעורכת דין אני יכולה לסייע ולהקל על יוזמות גדולות לצאת אל הפועל. אני עובדת, למשל, עם ארגון הג'וינט על תוכנית "תיקון עולם ונצ'רס", פרויקט באתיופיה שמעניק הלוואות לחקלאים קטנים יחד עם חבילה של טכנולוגיות ושירותים ישראליים, כמו השקיה חכמה וזרעים טובים יותר – המסייעים לחקלאים לשפר את התפוקה ולצאת ממעגל העוני. אני גאה מאוד לעבוד על פרויקט שמתעל טכנולוגיה ישראלית לפתרון בעיות חברתיות וסביבתיות. כמי שמגיעה משושלת ארוכה של משפחה שעבדה ועדיין עובדת קשה כדי לשפר את הסביבה שלנו, אני רוצה להיות חלק מהשרשרת הזו."

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker