מורן ניר: מנהלת בית ספר לגידול יזמים

מנהלת תוכנית היזמות Zell בבית הספר ליזמות של המרכז הבינתחומי. בוגרי התוכנית הקימו עד כה 124 סטארטאפים, שגייסו יחדיו 720 מיליון דולר ויצרו כ– 2,700 מקומות עבודה

TheMarker Women
מורן ניר
מורן ניר, מנהלת תוכנית Zell בבית הספר ליזמות במרכז הבינתחומי הרצליהצילום: אלון גלבוע
TheMarker Women

"לפני כעשור הייתי סטודנטית לתואר ראשון במדעי המחשב והשתתפתי בתוכנית Zell. עוד לפני ההרשמה ללימודים היה לי ברור שהתוכנית הזאת היא היעד שלי, והתפקיד הנוכחי הוא סגירת מעגל עבורי. במסגרת Zell הקמתי חברה שניהלתי במשך ארבע שנים.

"מתחילת דרכי המקצועית הבנתי את החשיבות האדירה לתמיכה ולקהילתיות, במיוחד בעולם היזמות והטכנולוגיה. אני עובדת עם יזמים ויזמיות כבר בשלב ראשוני מאוד וזוכה להעניק להם את ארגז הכלים המקצועי והערכי שיהפוך אותם בהמשך לחוד החנית של היזמות.

בחזרה לרשימה: 21 הנשים שמשנות את ההיי-טק הישראלי

"תחושת ההישג הגדולה ביותר מגיעה כשאני פוגשת באירועים שונים בוגרות ובוגרים של התוכנית. רבים מהם מובילים כיום חברות שהקימו, ואחרים ממלאים תפקידי מפתח בסטארטאפים או בתאגידי ענק, בקרנות הון סיכון וגם בשירות המדינה. במיוחד אני שמחה לראות את בוגרות התוכנית שפורצות דרך – הן השינוי שאני רוצה לראות בתחום, ואני מקווה שנמשיך לראות אותן במספרים גדלים והולכים בשנים הקרובות.

"על אף 16 שנות הניסיון שיש ל־Zell, תחום החינוך ליזמות עדיין בשלב התחלתי. אנחנו מנסים דברים חדשים ללא הרף, טועים, שואלים שאלות חדשות. אני שואפת להמשיך ולהוביל את התחום, ולהשפיע על עוד סטודנטים מבריקים, רגע לפני שהם יוצאים לדרך היזמית."

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker