קרין אייבשיץ–סגל: מובילה את גוף הפיתוח הגדול בישראל

סמנכ"לית באינטל העולמית ומנהלת מרכזי הפיתוח של אינטל בישראל. אחראית על כ–7,000 עובדים בארבעה קמפוסים

TheMarker Women
קרין אייבשיץ-סגל
קרין אייבשיץ-סגל, מנהלת מרכזי הפיתוח של אינטל ישראלצילום: אייל טואג
TheMarker Women

"תמיד אהבתי מתמטיקה, מדעים מדויקים ועבודה עם אנשים. בבית ספר סיימתי מגמה ריאלית, בצבא לימדתי חניכי פנימייה צבאית לבגרות מורחבת במתמטיקה. לאינטל הגעתי כסטודנטית למדעי המחשב בטכניון ב־2001. לאורך השנים באינטל, עסקתי בפיתוח מוצרים, מערכות ותשתיות, תהליכים ואיכות מוצרים. התפתחתי בתפקידי ניהול ולמדתי מהמנהלים הטובים ביותר. 

בחזרה לרשימה: 21 הנשים שמשנות את ההיי-טק הישראלי

"אני מובילה ארגון יצירתי וחדשני, עבודת עם אנשים מדהימים ויש לנו ביחד השפעה משמעותית על החברה ועל הטכנולוגיה שכולנו נשתמש בה עוד שנים רבות. בשנה האחרונה היו לנו הישגים משמעותיים בכל אחד מתחומי המיקוד של מרכזי הפיתוח בישראל. פיתחנו והוצאנו לשוק את הדור השמיני של מעבדי ה־Core, הרחבנו פעילויות בתחום הבינה המלאכותית וזכינו בהכרה עולמית במרכז המצוינות שלנו בתחום הסייבר. צמחנו וחיזקנו את מעמדנו כאחראים לחלק משמעותי מהכנסות אינטל העולמית, תוך כדי התמודדות עם אתגרים של סביבה דינמית ותחרותית.

"המטרה שלי היא שמרכזי הפיתוח של אינטל בישראל ייצרו פריצות דרך טכנולוגיות. אני רוצה שאינטל תמשיך להיות סביבת עבודה נעימה ויצירתית, מרכז חדשנות; ושאינטל ישראל תמשיך להשפיע על התוצאות העסקיות של החברה ועל החברה והכלכלה בישראל".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker