כרם נבו: מאיצה את המעבר ל"הייטק ניישן"

מנהלת פורום חברות הצמיחה — הוקם על ידי חברות טכנולוגיה ישראליות, Wix בראשן, במטרה להתמודד עם הקשיים הרגולטוריים המשותפים שמקשים על החברות לגדול בארץ

TheMarker Women
כרם נבו
כרם נבו, מנהלת פורום חברות הצמיחה ומנהלת קשרי ממשל ב-Wixצילום: אלירן רובין
TheMarker Women

"גדלתי בבית פוליטי ובחינוך ביקורתי שדחף אותנו לקחת חלק בעיצוב ושינוי המציאות בה אנו חיים, וזה מה שהוביל אותי לעסוק בתחום של מדיניות ציבורית. העובדה הלא טריוויאלית ש־Wix, כחברת טכנולוגיה ישראלית, מאמינה באותם ערכים – שאפשר וצריך לחתור לשינוי חיובי של המקום בו אנו חיים, יצרה הזדמנות מדהימה להגשים רבות מהשאיפות הללו.

"לפני הקמת הפורום לא באמת התקיים שיח פתוח עם מעצבי מדיניות, וכיום אנחנו צומת להחלפת ידע, דעות ונתונים. לפורום יש חלק מרכזי בשינוי הנרטיב של "סטארטאפ ניישן" ל"הייטק ניישן", ובשיח המתגבר על חשיבות צמיחת חברות טכנולוגיה ישראליות לחברות גדולות הפועלות בישראל, כאלטרנטיבה לתרבות האקזיט.

בחזרה לרשימה: 21 הנשים שמשנות את ההיי-טק הישראלי

"קובעי המדיניות בישראל טובים בעיצוב מדיניות לטווח קצר, אבל מתקשים לקבוע אסטרטגיה ארוכת טווח. בתחום ההייטק זה הכרחי. רק באמצעות אסטרטגיה ממשלתית ברורה וודאית נוכל להעביר רפורמות נדרשות כמו לימוד תוכנה בבתי ספר, החל בכיתות הנמוכות, יצירת סביבה עסקית ורגולטורית מתקדמת ומותאמת לתעשייה ושוק עבודה חיוני ותחרותי לעולם. אני אופטימית ומאמינה שנצליח לייצר מסגרת עבודה כזו."

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker