ד"ר דורית דור: חלוצת הסייבר הישראלי

סמנכ"לית המחקר והפיתוח של צ'ק פוינט מאז 1995. ד"ר למדעי המחשב. בעת שירותה הצבאי זכתה בפרס ביטחון ישראל

TheMarker Women
צילום: אייל טואג

"אהבתי למתמטיקה ומחשבים הובילה אותי ללימודי מחשבים בעתודה ומשם ל־8200. בתום השירות הצבאי הציע לי אחד מחברי למסלול, שלמה קרמר, להצטרף לחברה שהקים – צ'ק פוינט, אז חברה עם צוות פיתוח קטן של 15 עובדים. כיום, אחרי 23 שנה, אני מנהלת כ־1,400 איש. השותפות בניהול חברה שהובילה את תחום הסייבר הרבה לפני שהעולם הכיר את המושג, החדשנות, ההשפעה והיכולת לגעת באנשים ולתת מענה לחברות בכל העולם – הניעו אותי מיומי הראשון בתפקיד ועד היום.

"המטרות והיעדים שלי משולבים בממד המקצועי והאישי. ברמה האישית אני חותרת להמשיך ולהתפתח – אני אוהבת ללמוד תחומים חדשים ולהכיר אנשים ותרבויות. ברמה המקצועית, כמי שנושאת באחריות לפיתוח המוצרים, למחקר ולפיתוח העסקי של צ'ק פוינט, אני מרגישה שעלי מוטלת האחריות לפצח את מגמות העתיד ולהתכונן אליהן כבר עכשיו.

בחזרה לרשימה 21 הנשים שמשנות את ההיי-טק הישראלי

"כחברה ישראלית־גלובלית אנחנו רואים את עצמנו כמי שהופכים את העולם לבטוח יותר, ובמידה רבה אני מרגישה שאני נמדדת מדי יום ביחס ליכולת להבטיח את ההגנה הזו למאות מיליוני צרכני הקצה של הטכנולוגיות שלנו. לכן, מבחינתי, המטרה היא ברורה: להבין את המחר ולהתכונן אליו כיום, כשבעולם הסייבר מחיר הטעות הוא מיידי."

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker