פודקאסט המובילים

"שוק הדפוס עדיין יותר גדול משוק הסמארטפונים"

האזינו: מנכ"ל Hp Indigo, אלון בר שני, התארח ב"מובילים", הפודקאסט החדש של TheMarker בשיתוף תגלית וגילה שהפרינט חי, בועט (ואפילו מרוויח)

המובילים
אמיתי זיו
אלון בר שני. "לא איבדנו את
רוח המקום, אבל זה היה קרוב"
אלון בר שני. "לא איבדנו את רוח המקום, אבל זה היה קרוב"צילום: אילן אסייג
המובילים
אמיתי זיו

"דפוס זה דבר שאנחנו לוקחים כמובן מאליו, אבל מי שינסה לתאר יום בלי דפוס, לא יצליח. כך אומר אלון בר שני, מנכ"ל  Hp Indigo,  מהחברות המובילות בעולם בתחום הדפוס הדיגיטלי.

0:00
0:00

בר שני הוסיף כי גם תחום הדפוס הצליח להמציא עצמו מחדש בשנים האחרונות. "כדי להישאר רלוונטי בעולם שכולו הופך דיגיטלי, אתה צריך לעשות משהו מאוד ייחודי. קרטון  היום יכול להיות מודפס ברמה אישית, עם קוד שאפשר לסרוק ולקבל מבצעים.

"יש לנו לקוחות שמוכרים פירות וירקות, אתה סורק את האריזה ומקבל סרטון מהאיכר שגידל את זה. גם נושא הקיימות מעסיק היום מאוד את תחום האריזות. כיום, הלקוח לא עושה רק את החשבון הסופי של כמה עולה לו, אלא צריך להראות שהוא ידידותי לסביבה ושהוא מדפיס רק את מה וכמה שהוא צריך, ושהוא מדפיס קרוב ולא מטיס את האריזות בעולם".

בר שני התארח בפודקאסט "המובילים" של TheMarker בשיתוף תגלית, המוקלט במרכז החדשנות של תגלית במתחם הבורסה לניירות ערך בתל אביב. הסדרה מלווה מפגשים בהם משוחח כתב ההיי-טק אמיתי זיו עם יזמים ומנהלים בולטים מההיי-טק הישראלי.

קרדיט: TheMarker

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום