4 חודשים לאחר הגיוס הקודם: חברת הסייבר IntSights גייסה 15 מיליון דולר

IntSights פיתחה מערכת כוללת לניטור, ניתוח והגנה אקטיבית עם התמקדות ב-Dark Web ■ מנכ"ל החברה: "התחלנו למכור ב-2016 את המוצר וסיימנו את השנה עם 2 מיליון דולר מכירות, מה שהוביל להתעניינות, ו חשבנו שכדאי לקבל את ההצעה"

אלירן רובין
אלירן רובין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
IntSights
IntSights צילום: אופיר אבה
אלירן רובין
אלירן רובין

ארבעה חודשים בלבד לאחר שהשלימה סבב גיוס בסך 7.5 מיליון דולר – מודיעה חברת הסייבר הישראלית IntSights, כי גייסה סכום כפול בסבב גיוס חדש ((Series B. בגיוס השתתפו הקרנות גלילות קפיטל, בלאמברג קפיטל, בלקסטון, וינטאג', וקרןWipro, זרוע ההשקעות של חברת המחשוב ההודית. את הסבב הנוכחי הובילו לדברי החברה גופים אסטרטגיים, אך היא סירבה לציין את שמותיהם.

IntSights הוקמה ב-2015 על ידי גיא ניצן המשמש כמנכ"ל החברה, גל בן דוד - סמנכ"ל הטכנולוגיות ואלון ארבץ המשמש כסמנכ"לֹ מודיעין. השלושה שירתו ביחידות שונות של מערך המודיעין בצה"ל על פעילותו ההגנתית וההתקפית; יכולות שהביאו לכדי מוצר אחד בחברה שהקימו. כיום החברה מעסיקה 35 עובדים – 28 מתוכם בישראל והשאר בארה"ב.

IntSights פיתחה מערכת כוללת לניטור, ניתוח והגנה אקטיבית עם התמקדות ב-Dark Web. החלק הראשון של המערכת הוא מנוע לניטור נתונים שסורק אזורים רבים ברשת, ביניהם רשתות חברתיות, חנויות האפליקציות וכן אזורים ברשת האפלה. החלק השני הוא כלי לניתוח המידע שנאסף, שמאפשר לתרגם את פרטי המודיעין החיוניים לכדי פעולות מיידיות. החלק השלישי של המערכת הוא הגנתי ופעילותו מאפשרת להתממשק עם מערכות אבטחה שקיימות בארגון, אותן ניתן להפעיל בהתאם למודיעין שזיהתה המערכת של IntSights.

כדוגמא לפעילות המערכת מתאר ניצן מקרה שבו מתכנן תוקף ניסיון לגניבה של מידע, והצעד הראשון שלו הוא רישום דומיין מזוייף לאתר כלשהו, דרכו ינסה לרמות עובדים או לקוחות. "בשונה מחברות שבוחנות את התקיפה לאחר שהחלה, אנחנו רוצים לזהות את הכוונה עוד בשלביה המוקדמים – ולכן אנחנו סורקים את הרשת, כולל האפלה, במטרה למצוא מאפיינים מחשידים", ציין.

בחברה מציינים כי ממשק המשתמש של הפלטפורמה פשוט להבנה ועשוי לשמש אנליסט יחיד. הפלטפורמה של IntSights נמצאת בשימוש של מספר תאגידים בינלאומיים מובילים בתחומי הטלקום, הפיננסיים והקמעואות. החברה הכריזה לאחרונה גם על שיתופי פעולה אסטרטגיים עם ספקית פתרונות אבטחת מידע Optiv ומספר ספקיות שירותי מחשוב. כמו כן, לפני כמה חודשים פורסם שמה במסגרת שיתוף פעולה עסקי צ'ק פוינט הישראלית.

בתשובה לשאלה מדוע צריכה חברה צעירה לגייס סכום שכזה בתוך 4 חודשים בלבד, מסר ניצן, כי לאור פעילות החברה, הגיעה הצעה מעניינת למימון והאצת החברה. "התחלנו למכור ב-2016 את המוצר וסיימנו את השנה עם 2 מיליון דולר במכירות, מה שהוביל להתעניינות, ואנחנו חשבנו שכדאי לקבל את ההצעה".

את החברה ייצגו בעסקה עוה"ד ארנון סמבורסקי, מיטל צימברג וגיל סומך ממשרד נשיץ ברנדס אמיר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

שירות נסיעה לפי קריאה של חברת ויה בניו יורק

חברות ההיי־טק שמפסידות מיליארדי דולרים מצאו דרך להישאר בחיים

פרופ' אמיר ירון, נגיד בנק ישראל. ייתכן שזו הזדמנות עבורו לפעולות שיקררו את הביקושים לדירות

מחדל מחירי הדיור: כך התייקרה דירה ממוצעת ב-280 אלף שקל בשנה

גילעד אלטשולר

אלטשולר שחם חזר להוביל - ומי בתחתית? תשואות קרנות ההשתלמות לחודש יולי

סוחר בוול סטריט. יכול להיות שזעזוע האינפלציה הנוכחי הוא רק ראשון מני רבים

מציאות חדשה או תקלה היסטורית? אסטרטגיית השקעות בת 20 שנה בסכנה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

יש ענפים שבהם עליית השכר מחווירה בהשוואה לביקוש

לזה אתם קוראים העלאת שכר? המעסיקים שימשיכו לרעוב לעובדים

יהונתן כהן

פי 150 צ'קים חוזרים: הנורות האדומות שלא נדלקו בגיבוי, ואיך איבד יהונתן כהן את רוב ההשקעה