פרטנר הודיעה: נשיק שירותי טלוויזיה במחצית הראשונה של 2017

החברה מקיימת מו"מ עם גופי תוכן שונים, בהם כאלה מעולם הספורט וכידוע, גם מול HBO. בכוונת פרטנר להשיק חבילת תוכן שאינה תלויה בממיר שיותקן בבתי הלקוחות

אמיתי זיו
אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר
איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר צילום: סיון פרג'
אמיתי זיו
אמיתי זיו

עם HBO או בלי HBO, חברת פרטנר תשיק את שירותי הטלוויזיה שלה במחצית הראשונה של 2017. "בהמשך לפרסומים קודמים של החברה, החברה מתכוונת להיכנס לשוק שירותי הטלוויזיה במחצית הראשונה של שנת 2017 ונמצאת בשלבים אחרונים לסיום הערכותה למטרה זו", מסרה החברה בהודעה לבורסה.

החברה מקיימת מו"מ עם גופים תוכן שונים כמו בעלי תוכן בספורט וכידוע, גם מול HBO. בכוונת פרטנר להשיק מוצר "נטפליקסי" באופיו , כלומר חבילת תוכן שאינה תלויה בממיר שיותקן בבתי הלקוחות.

שוק הטלוויזיה נתון היום בדואופול של HOT ו-yes. לפי נתוני האוצר, מחירי הטלוויזיה הרב ערוצית בישראל גבוהים מהנהוג בעולם.

אתמול נודע כי ליאור פרידמן, עד לאחרונה מגיש בחדשות ערוץ 2, מצטרף למיזם הטלוויזיה של פרטנר. פרידמן יוביל את פעילות הטלוויזיה של החברה, שעתידה לצאת לפועל בקרוב, כמנהל מחלקת הטלוויזיה ועורך ראשי.

מחלקת הטלוויזיה של פרטנר נמצאת תחת סמכותו של לירן דן, סמנכ"ל חטיבת האסטרטגיה והפיתוח העסקי בפרטנר, האחראית גם על מיזם הטלוויזיה. דן עצמו כיהן בעבר בתפקיד בכיר בחדשות ערוץ 2, ולאחר מכן כראש מערך ההסברה בלשכת ראש הממשלה. פרידמן יכהן בתפקיד תחת אגף התוכן והדיגיטל בניהולו של אור גוטליב, ולצידו של עמית לוין, מנהל פרויקט הטלוויזיה של פרטנר.

ההיערכות של פרטנר לשידורי הטלוויזיה החלה לפני זמן רב, אך החברה עיכבה את הכניסה מסיבות שונות. בין השאר פרטנר ניסתה לרכוש בלעדיות על זכויות ליגת העל בכדורגל, במחיר כולל של יותר מ-150 מיליון שקל בשנה - אך ללא הצלחה.

היום המליץ בית המשפט לפרטנר למשוך את בקשתה למתן צן מניעה נגד המשא ומתן בין HOT ל-HBO בדיון שהתקיים בבית המשפט המחוזי בתל אביב. לאורך כל הדיון נראה כי השופט, מגן אלטוביה, אינו נוטה להתערב במהלך העסקי בין הצדדים. השופט הסביר כי מדובר ב"מעשה עשוי" ושפרטנר יכולה לתבוע את HOT או HBO על הנזק העסקי שלכאורה נגרם לה. השופט אף לא השתכנע כי המו"מ נשמר בין פרטנר ל-HOT נשמר בסודיות במשך 5 חודשים ורק האימייל שדלף חשף אותו. הוא אף אמר: "אני בכלל לא מבין איך אותו משרד מייצג שני מתחרים".

כתבות מומלצות

לחוסכים הסולידיים יש אלטרנטיבה

שעתו היפה של החוסך הסולידי: יש חלופה טובה יותר לפיקדון בבנק

טסלה, מודל S. המחיר למי שיזמין את המודל היום ייקבע בהמשך

אחרי כמעט שנתיים: הדגמים הגדולים של טסלה מגיעים לישראל

אלעד כהן (מימין), ניצן רנגיני בוצר ודניאל בוצר

ממשכורת של 30 שקל בשעה – לווילה בת שלוש קומות במושב מבוסס בשרון

מסיבה בבריכה, אילוסטרציה

בעל הבית מרוויח 15 אלף שקל ללילה - החיים של השכנים נהפכו לסיוט

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

תופעות לוואי בעקבות שימוש בפרופסיה

"כל הגוף מרגיש מחושמל, הכל שורף וכואב": הם רצו לעצור את ההתקרחות. זה הרס להם את החיים

נועם וימן

מתוחכמים ומסתוריים: האנשים שהבלעדיות הפכה אותם לעשירים מאוד