ארגון אמון הציבור: נטוויז'ן מטעה לקוחות - נשלול מהם את תו האמון

נטוויז'ן: "כל המחקרים והסקרים מראים כי החברה מעניקה שירות מצוין"

אמיתי זיו
אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אמיתי זיו
אמיתי זיו

ארגון אמון הציבור הודיע היום (ג') כי הוא שולל את "תו אמון הציבור" מחברת 013 נטוויז'ן, הפועלת בתחום האינטרנט, השיחות לחו"ל והטלפוניה. ההחלטה של אמון הציבור מבוססת גם על פעילות לקוח סמוי שביצעה ובעיקר על תלונות שהצטברו מצד לקוחות.

מהארגון נמסר כי "נטוויז'ן הצטרפה לנבחרת העסקים המחויבים לכללי אמון הציבור בשנת 2008. בעקבות הצטברות של תלונות ועדויות על דפוסי ליקוי חריגים, החל אמון הציבור לפני מספר חודשים בהליך עבודה אינטנסיבי מול החברה בניסיון להביא לתיקון הליקויים. עם זאת, בתום תקופת המבחן שניתנה לחברה, נראה כי השינויים הנדרשים אינם מיושמים באופן מספק ועל אף ירידה מסוימת במספר התלונות כנגד החברה, החליט הארגון לשלול את תו אמון הציבור מהחברה. הצטברו עדויות צרכנים המלמדות על דפוסי ליקוי שונים וחריגים בהתנהלות החברה וביניהם: חיובים לא מוצדקים, הטעיית לקוחות, פער בין הבטחה למימוש וקושי בהתנתקות לקוחות".

באמון הציבור מוסיפים כי בתקופה של 8 חודשים, החל ממאי 2014, "לא חלה מגמת שיפור בולטת ביחס לכמות ולחומרת התלונות שוגשו נגד נטוויז'ן".

דפוסי הליקוי שנמצאו בהתנהלותה של חברת נטוויז'ן אינם מאפיינים רק אותה ומוכרים בכל ענף התקשורת, אך דווקא בשל היותה חברת התקשורת היחידה המחויבת לכללי אמון הציבור, היה מצופה ממנה לפעול אחרת ולספק שירות אמין, טוב והוגן לצרכן. לצערנו, נטוויז'ן לא עמדה בכך ועל כן נשלל ממנה התו".

מירב כהן, מנכ"לית ארגון אמון הציבורצילום: אייל טואג

מהחברה נמסר בתגובה: "נטוויז'ן מוכוונת לתת שירות איכותי ושמה זאת כנר לרגליה. כל המחקרים והסקרים מראים כי החברה מעניקה שירות מצוין. גם על פי עדות אמון הציבור רואים שנטוויז'ן לא חריגה ביחס למתחרות, ויותר מכך, אפילו מציינים באמון הציבור שנטוויז'ן עשתה דרך ארוכה למען לקוחותיה ואף ניכר שיפור בחודשים האחרונים. אנו מצרים על גישת אמון הציבור ונמשיך לעשות הכל על מנת לטפל מדי חודש בכ600 אלף לקוחות שמביעים שביעות רצון ולהעניק להם את השירות הטוב ביותר במדינת ישראל".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

RUSSIA EV CHARGERS

שוד הנחושת: מה קרה ל-7,000 טונות של המתכת - ולמה זה צריך להדאיג אותנו

אילוסטרציה קולג' סטודנטים

מה היא הדרך להשיג חיים טובים? הנוסחה שמזעזעת את הצעירים

בית למכירה

המתווכת מצאה קונה שמוכן לשלם יותר - והרגיזה את בעלת הדירה: "קילקלתי לה את התוכניות"

לימור סוקניק. "המעבר מחיים כשכירה לעצמאית היה מטורף"

"הייתי בכלוב של זהב. איך ששמעו שאני עוזבת – מיליון איש קפצו על התפקיד"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אחרי שהריבית עלתה, הפיקדונות הבנקאיים נעשו אטרקטיביים יותר

הטבלה המלאה | מהבנק הנדיב ועד הקמצן ביותר: פערי הריביות העצומים נחשפים

מ-2008 ועד היום: איך הגענו לאינפלציה הנוכחית

יוני ומיכל רכשו דירה במחיר דמיוני. כך הם איבדו שליטה על המשכנתא