קצינים לא מצליחים להזדכות על מירס - צה"ל מאיים בקנסות

קצינים ונגדים בצה"ל שהגיעו להזדכות על מכשיריהם ב-31 בינואר, כפי שהורה להם הצבא, גילו כי איחרו את השעה הייעודה; כעת הם חוששים שיצטרכו לספוג קנס

אמיתי זיו
אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אמיתי זיו
אמיתי זיו

קצינים ונגדים בצה"ל קיבלו באחרונה פקודה להזדכות על מכשיר המירס שלהם, כחלק מהמעבר של צה"ל לחברת סלקום, שזכתה במכרז צה"ל לפני כמה חודשים. הקצינים והנגדים קיבלו פקודה להזדכות על המכשירים עד ה-31 בינואר - היום. אלא שהזיכוי לא הולך חלק. נציגי HOT מובייל טוענים בפני הקצינים שהגיעו להזדכות כי הם איחרו את המועד - 14:00.

לדברי יוני, אחד הקצינים שהגיעו להזדכות, "אנחנו פה בקניון הזהב בראשון לציון כ-10 קצינים. הגענו מכל מיני מקומות במדינה - כל אחד משרת בחור אחר. אנחנו לא מכירים פקודה שהזיכוי נגמר ב-14:00. התקשרנו לחוש"ן, היחידה שאחראית על הטלפונים, וגם שם לא שמעו על זה. אנחנו מקבלים יחס שהוא תת רמה".

חיילים לפני שהיו אמורים להיכנס לעזה, אתמול בצומת יד מרדכיצילום: אילן אסייג

יתרה מזאת, הקצינים והנגדים חוששים שכעת יצטרכו לספוג קנס - בפקודה שנשלחה אליהם נכתב שאם לא יזדכו עד ל-31 בחודש הם יקנסו ב-1,500 שקל, כל אחד. הערכה היא שעדיין יש כ-30 אלף מכשירי מירס שמצויים בשימוש הצבא, על אף שהחוזה אמור היה להסתיים כבר.

ב-HOT מובייל טוענים כי הם אינם צד בעניין ופועלים בהתאם להנחיית צה"ל. בעקבות פניית TheMarker נעתרה החברה והנחתה לזכות את החיליים.

מדובר צה"ל נמסר: "אף בעל מכשיר לא נקנס או חויב. כלל משרתי צה"ל בעלי מכשיר מירס עודכנו מספר חודשים מראש על המועד האחרון להזדכות על המכשירים. שעות הפעילות של מרכזי Hot Mobile (בעבר מירס) שונו באופן חד צדדי, ללא התראה מראש ותיאום מול הגורמים הרלוונטיים בצה"ל".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

"למטפלים זוגיים יש הרבה הוצאות, זה לא מקצוע שמתעשרים ממנו"

"מצדי תפתחו את היחסים": הכסף הגדול מאחורי התפרקות מוסד הנישואים

אייקונקס בניה חדשה

היום שאחרי הבלוק: כך בונים בתים - פשוט יותר, חסכוני יותר ועמיד יותר