מהפכה שקטה: חילופי ההנהלה - רחבים מכפי שפרטנר מודה

מתחת לסמנכ"לים ישנם עוד מנהלים בדרגי ביניים

אמיתי זיו
אמיתי זיו
אמיתי זיו
אמיתי זיו

כל חילופים של מנכ"ל או של בעלות בחברה גוררים גם חילופים של בכיריה. אך נראה כי הטלטלה בפרטנר, 11 חודשים לאחר החלפת הבעלות, היא עזה מהרגיל. כבר כשנכנס אילן בן-דב לתפקידו כיו"ר פרטנר, אמר מנכ"ל החברה דוד אבנר כי זהו לא דבר טריוויאלי להסתגל לבעל מניות חדש, שיושב מעתה במרחק 10 דקות נסיעה ולא 10 שעות טיסה. אבנר טעה כמובן: בן-דב לא נשאר במשרדי סאני בפתח תקוה, אלא עבר לעבוד ממשרדי פרטנר - מרחק מטאפורי של 10 צעדים מהמנכ"ל שלו.

ואכן, עם כניסת בן-דב, התחילה הספינה להיטלטל. לבורסות התחילו להגיע הדיווחים על חילופים בצמרת החברה, היציבה בדרך כלל. כבר בתחילת ינואר דיווחה פרטנר על מינוי משנה למנכ"ל, יורש עצר למעשה - אלי גליקמן. בפברואר יצאה הודעה לא פחות דרמטית: ארז פז, סמנכ"ל השיווק של החברה, ששימש בתפקידו רק מינואר 2008, יעזוב את כסאו לטובת יעקב קדמי - איש של בן-דב. באותו דיווח הודיעה פרטנר כי היא ממזגת את חטיבת התקשורת הקווית לתוך החברה, וכך עזב גם אלון ברמן, שעמד בראשה. בנוסף פרש לגמלאות סמנכ"ל התפעול חיים בקר.

ועכשיו, טלטלה נוספת. ביום חמישי בערב, אחרי סגירת המסחר בתל אביב ואחרי שעת הירידה לדפוס של חלק מהעיתונים, הודיעה פרטנר על מהפך שלטוני מפתיע: יעקב גלברד, איש מובהק של בן-דב, ימונה למנכ"ל במקומו של אבנר. גליקמן, יורש העצר המיועד, הודיע על פרישה מיידית. באותו דיווח הודיעה החברה כי גם עודד דגני, מעמודי התווך של פרטנר, יעזוב את החברה בחציון הראשון של 2011.

כל חילופי הגברי האלה מתבססים על הדיווחים של פרטנר לבורסה לפי המחויב בחוק. אך מתחת לסמנכ"לים ישנם תמיד עוד מנהלים בדרגי ביניים שנוטשים בעקבות הממונים עליהם, ועזיבתם אינה מחויבת בדיווח. נזכיר רק כי פרטנר נפרדה בשנה האחרונה מאחראי הרגולציה הוותיק עו"ד קובי זכאי, ומגדי גילון - מנהל מערכות המידע של החברה. בקרב העובדים הזוטרים, פרטנר ביצעה מהלך פיטורים אחד נרחב, של 120 עובדים, בינואר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

עומסים בנתב"ג

מבחינת חברות התעופה, השאלה אם תגיעו ליעד עם המזוודה היא "בעדיפות אחרונה"

נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין

רוסיה הגיעה לחדלות פירעון — לראשונה מ-1918

כספומט ביטקוין ברומניה. רשתות בלוקצ'יין שיצליחו לשרוד את התקופה הנוכחית - ייתכן שיזכו בכל הקופה

המשבר בקריפטו נכנס לשלב הבא: מלחמת כל בכל

גילה פימה. "בשיא הקושי שלי ראיתי שאני יכולה להעלות חיוך למישהו אחר שקשה לו"

"לעבודה שלי יש סטיגמות, היא לא נחשקת. אבל לא אכפת לי מה חושבים"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אילו מניות עשויות לשרוד טלטלות קשות?

"שגר ושכח": האם יש מניה ששווה להשקיע בה ל-20 שנה?

ארוחה של מקדונלד'ס. המגמה הכללית של השמנה לא יכולה להיות מיוחסת רק להתנהגות של הפרט, אלא גם לסביבה שבה כולנו חיים

בשקט בשקט, העלימה מקדונלד'ס אופציה מהתפריט – והיא יודעת בדיוק למה