אסיפת בעלי המניות של ריטליקס אישרה את כניסתם של מייסדי אמדוקס לחברה

העסקה תושלם בנובמבר 2009; במקביל, יעזוב בארי שקד, מנכ"ל החברה, את תפקידו

ניר צליק
ניר צליק

אסיפת בעלי המניות של ריטליקס, ספקית פתרונות תוכנה לקמעונאים ולמפיצים, אישרה את ההקצאה הפרטית של מניות לקבוצת דור המייסדים של אמדוקס, כאשר העסקה צפויה להיות מושלמת בנובמבר. בקבוצת המשקיעים נמצאים בועז דותן, אלי גלמן, נחמיה למלבאום, אבינועם (אבי) נאור ומריו סגל, כאשר גלמן צפוי לשמש כיו"ר החברה. 68.3% מבעלי המניות הרגילות של החברה השתתפו בהצבעה, מתוכם 95.4% הצביעו בעד העסקה.

הנפקת המניות הפרטית לקבוצת יוצאי אמדוקס, צפויה להתבצע לאחר הצעת הרכש של הקבוצה למשקיעי החברה. ההנפקה הפרטית צפויה להיות במחיר של 9.1 דולרים למניה, מחיר זהה לזה של הצעת הרכש, לרכישת 7.6% מהחברה. כמות המניות המונפקת תלויה בכמות המניות שהציבור ימכור לחברה, והיא תביא את הקבוצה לאחזקה של 20% מריטליקס.

עוד אישרה אסיפת בעלי המניות את הסכם הפרידה מבארי שקד, מייסד ומנכ"ל החברה, כאשר הוא צפוי לקבל 12 דולר למנייה, פרמיה של 29% על מחיר השוק ביום סגירת העסקה. בנוסף, ביקשה החברה להגדיל את מספר חברי הדירקטוריון ל-11 ולהגדיל את הון המניות של החברה ל-50 מיליון. החברה ביקשה לאשר את מינויים של ארבעה מקבוצת יוצאי אמדוקס לדירקטוריון, נחמיה למלבאום, אבי נאור, בועז דותן, אלי גלמן. בנוסף, ימונו לדירקטורים דוד קוסטמן ורוברט מיניקוצי וכן תוארך כהונתם של גילון בק, ישי דוידי ויצחק שרם. צבי ליבר וגור שומרון ישמשו כדירקטורים חיצוניים.

קבוצת יוצאי אמדוקס תקבל גם כ-1.25 אופציות במחירי מימוש של 9.75 דולרים, 11.1 דולר ו-12.1 דולר, כאשר האופציות מייצגות 5.7% ממניות החברה אחרי סגירת העסקה, בהנחה שהקבוצה אכן תצליח לרכוש 7.6% מהמניות מהציבור. קרן פימי תחזיק בחברה כ-20.3% מהמניות אם אכן יענה הציבור להצעת הרכש של קבוצת יוצאי אמדוקס, אחרי מכירת מניותיהם של שקד וקופר לקרן ולאמדוקס.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן

בניין דירות בחולון

לקחתם משכנתא בחודשים האחרונים? גם אתם כבר שילמתם על עליית הריבית

"כשבאנו לקבל משכנתא לרכישת הבית, התברר שהבעיה לא פשוטה כלל"

הריבית במשק מזנקת – מה כדאי לעשות עם ההלוואות שלקחתי?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

המשווקים של פוליסות החיסכון הם סוכני הביטוח, שנהנים מעמלות שמנות

"הציעו לי להעביר את החיסכון מאלטשולר. האם כדאי לי?"

אירוע של חברת איירון סורס. חברות שואפות למתג את עצמן כצעירות ואטרקטיביות

"אנשים חושבים לעצמם - איזה משכורות, איזה טירוף. בפועל זה רחוק מאוד מהמצב"