אבירם חניק מביונד סקיוריטי: "ההסכם עם לוסנט יכניס לנו 25 מיליון שקל ב-2007"

בעקבות ההסכם, שבמסגרתו תמכור לוסנט את מוצר האבטחה של ביונד סקיוריטי ללקוחותיה בארה"ב, חולם סטארט אפ אבטחת המידע, שלא גייס בעבר מקרנות, גם על הנפקה בבורסה

רפאל פוגל
רפאל פוגל

חברת האבטחה הישראלית ביונד סקיוריטי (Beyond Security), מפעילת אתר האבטחה www.securiteam.com ויצרנית מוצר האבטחה Automated scanning server, מצפה להכנסות של 25 מיליון שקל ב-2007 כתוצאה משיתוף פעולה עם חברת לוסנט. במסגרת שיתוף הפעולה, תתחיל חברת לוסנט למכור את פתרון מוצר האבטחה של ביונד סקיוריטי - אשר מאפשר מעקב שוטף אחרי פרצות אבטחה בתשתיות הארגון - לכל לקוחותיה בארה"ב, תחת השם AVDS. ואולם, גם כאשר יימכר המוצר בידי לוסנט הוא יישא, בנוסף, את הלוגו של ביונד סקיוריטי.

"צפי ההכנסות שלנו ממכירות לוסנט ב-2007 הוא 25 מיליון שקל", אמר אבירם חניק, מנכ"ל ביונד סקיוריטי. "על אף שלוסנט היא שתמכור את מוצר האבטחה שלנו בעזרת רשת ההפצה שלה, היא בחרה שלא למתג אותו מחדש ללא איזכור של ביונד סקיוריטי. מבדיקות שלוסנט ערכה במזרח הרחוק ובארה"ב התברר להם כי יש לנו שם טוב וכדאי לשלב אותו במוצר".

לפי מקורות המקורבים לחברה, מכרה ביונד סיקיוריטי את פתרון האבטחה שלה גם לחברת הענק האמריקאית ITW בעסקה המוערכת ב-4 מיליון שקל. מחיר העסקה צפוי לגדול משמעותית כאשר תתחיל ITW להתקין את מוצרי האבטחה של ביונד סקיוריטי ב-450 חברות בת נוספות.

"במוצר שלנו אנחנו מכסים מאה אחוזים מהפרצות הידועות, מאפשרים סריקה מחזורית על תשתיות הארגון - לא סריקה חד-פעמית - וכמעט שלא מספקים התראות שווא בקשר לבעיות שלא קיימות, שזו הבעיה הגדולה ביותר", אומר חניק.

"העסקות האחרונות שלנו איפשרו לנו להרוויח הרבה כסף ואפשר לומר שכחברה פרטית אנחנו מסודרים כספית, ללא השקעה חיצונית. היו לנו הרבה הצעות מקרנות הון סיכון שרצו להשקיע בנו מאז 99' אבל המטרה שלנו עכשיו היא הנפקה, ואני מעריך שזה מה שיכול לתת לנו את ההכפלה של פי מאה ויותר". החברה, שמומנה עד כה מהון עצמי, עדיין לא קבעה מועד להנפקה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן