הבנק הבינלאומי מיישם מערכת בקרה חשבונאית בעלות של 10 מיליון שקל

הפרויקט, שנמשך כשנתיים, בוצע על ידי יחידת המחשוב של הבנק (מת"ף) בשיתוף עם קבוצת הייעוץ הלפרין והשתמש במערכת ERP של אורקל

רפאל פוגל
רפאל פוגל

יחידת המחשוב של הבינלאומי (מת"ף) וקבוצת הייעוץ הלפרין, יישמו מערכת פיננסית מתקדמת בבנק הבינלאומי. במסגרת הפרויקט, שנמשך כשנתיים - בהתאם ללוח הזמנים המתוכנן, אוחדו מערכות מידע שונות למודול ספר ראשי של מערכת ERP אורקל, שאליה קושרו גם מערכות התשתית של הבינלאומי. לפי מקורות המקורבים לתעשיית הבנקאות מדובר בהיקף עסקה של מעל עשרה מיליון שקל.

המערכת החדשה, שיושמה גם בשיתוף עם מחלקת החשבות של הבינלאומי וחברת אורקל ישראל, תסייע לבנק לשפר את איכויות הדיווח ולטפל ביעילות בנושאי חשבות ורגולציה. "מדובר באחד מפרויקטי האינטגרציה המורכבים והמתקדמים שנעשו לאחרונה במערכת הבנקאות", אמר מנכ"ל קבוצת הלפרין, ד"ר דב הלפרין. "מערכת המידע החדשה של הבינלאומי מאפשרת לו לספק מידע ודיווחים כספיים אמינים ומבוקרים חשבונאית, וכן מסייעת בהורדת ההוצאות התפעוליות של הבנק".

לדברי חשב הבינלאומי, דב גולדפריינד, המערכת החדשה תשפר באופן משמעותי את מערכי הבקרה והדיווח של הבנק. "הפעילות הבנקאית מתבצעת במגוון רב של מערכות תפעוליות מורכבות, האמורות להסתנכרן ביניהן ולבוא לידי ביטוי בספרי הנהלת החשבונות של הבנק. מערכת הספר הראשי החדשה מהווה קפיצת מדרגה מהותית בהשוואה למערכת ששירתה אותנו בעבר, ותשתית הכרחית למהלכי פיתוח נוספים. כמו-כן, היא מהווה כלי חשוב לניתוחים ודיווחים זמינים ואמינים שישרתו את כל שדירות הניהול בבנק", אמר גולדפריינד.

כתבות מומלצות

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן