אתר חבר'ה רכש את אתר הפורומים החופשיים הייד פארק; הערכות: העסקה התבצעה לפי שווי של למעלה ממיליון שקל

לאתר הייד פארק למעלה ממיליון דפים נצפים מדי חודש; לאתר לא היו עד כה הכנסות משמעותיות מפרסום; אתר הייד פארק הוקם לפני כ-6 שנים; באתר החדש יוסיפו חדרי ועידות וידיאו, מדורי תוכן ייחודי ופורום מומחים

גלית ימיני
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גלית ימיני

אתר האינטרנט חבר'ה רכש את אתר הפורומים החופשיים הייד פארק, www.hydepark.co.il, במטרה לשלב את קהילת הפורומים בקהילת האנשים בחבר'ה המחפשים את חבריהם מהעבר, מהתיכון או מהצבא. שני הצדדים סירבו בתוקף למסור את היקף הרכישה, אולם לפי הערכות בשוק, העסקה התבצעה לפי שווי של למעלה ממיליון שקל.

זו הרכישה השנייה החודש בתעשיית האינטרנט הישראלית: לפני כשבועיים רכשה דפי זהב 70% מאתר השוואת המחירים זאפ לפי שווי חברה של 14 מיליון שקל.

אתר הייד פארק הוקם לפני כ-6 שנים על ידי מייסדיו, זיו יאנוס וארנון שטלריד. הוא משמש כיום בית לאלפי פורומים ולמאות אלפי משתמשים קבועים וחדשים במרוצת השנים.

באתר למעלה ממיליון דפים נצפים מדי חודש. היקף העסקה המשוער מבוסס על ביצועי האתר בשנה האחרונה ועל תוצאותיו העסקיות העתידיות. לאתר הייד פארק לא היו עד כה הכנסות משמעותיות מפרסום.

שלומי אונגר, שותף ומייסד חבר'ה, מוסר כי "התנועה במשפחת אתרי חבר'ה עולה על 100,000 משתמשים מדי יום ואנו צופים כי לאחר חיבור אתר הייד פארק יכפיל האתר חבר'ה את התנועה ל-200,000 משתמשים ייחודיים מידי יום, ול-2,000,000 דפים נצפים מדי יום".

כתובתו של אתר הייד פארק תשתנה ל-www.hydepark.hevre.co.il.

לגבי השינויים שמתוכננים באתר, מוסר אונגר: "כיום באתר הייד פארק קהילות ייחודיות בתחומי תרבות, פנאי ואף קהילות גדולות של שומרי מסורת וחרדים, התוכניות שלנו היא לפתח כמובן את התשתיות הטכנולוגיות של האתר, להוסיף חדרי ועידות וידיאו, מדורי תוכן ייחודי ופורום מומחים. לגבי פיתוח תחומים חדשים, נשיק בקרוב פורומים בטווח רחב של תחומים מקצועיים כגון: פורום לעוסקים בביטוח, רדיו, טלוויזיה, עיתונות, אלקטרוניקה, עבודה סוציאלית, אומנות ועוד תחומים מקצועיים רבים המבוססים על מאגר משתמשי חבר'ה, אשר ציינו את עיסוקם באתר, ולהם נציע כמובן להצטרף לקהילות החדשות. מלבד פורומים על בסיס מקצועי, בכוונתנו להציע לגולשי חבר'ה פורומים מוניציפאליים לפי יישוב מגוריהם ואף פורומים רבים לישראלים היושבים בתפוצות", ציין אונגר.

כתבות מומלצות

שיעור באוניברסיטה. באקדמיה מצופה מהסטודנטים להתמודד עם בעיות שלא ראו קודם

הסטודנטים באקדמיה נדרשים לראשונה לחשיבה מעמיקה - והתוצאות עגומות

דירה בהנחה

6,269 משקי בית זכו בהגרלה. אבל האם בכלל כדאי לקנות דירה בהנחה?

לחוסכים הסולידיים יש אלטרנטיבה

שעתו היפה של החוסך הסולידי: יש חלופה טובה יותר לפיקדון בבנק

טסלה, מודל S. המחיר למי שיזמין את המודל היום ייקבע בהמשך

אחרי כמעט שנתיים: הדגמים הגדולים של טסלה מגיעים לישראל

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אלעד כהן (מימין), ניצן רנגיני בוצר ודניאל בוצר

ממשכורת של 30 שקל בשעה – לווילה בת שלוש קומות במושב מבוסס בשרון

מסיבה בבריכה, אילוסטרציה

בעל הבית מרוויח 15 אלף שקל ללילה - החיים של השכנים נהפכו לסיוט