אתר חבר'ה רכש את אתר הפורומים החופשיים הייד פארק; הערכות: העסקה התבצעה לפי שווי של למעלה ממיליון שקל

לאתר הייד פארק למעלה ממיליון דפים נצפים מדי חודש; לאתר לא היו עד כה הכנסות משמעותיות מפרסום; אתר הייד פארק הוקם לפני כ-6 שנים; באתר החדש יוסיפו חדרי ועידות וידיאו, מדורי תוכן ייחודי ופורום מומחים

גלית ימיני
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גלית ימיני

אתר האינטרנט חבר'ה רכש את אתר הפורומים החופשיים הייד פארק, www.hydepark.co.il, במטרה לשלב את קהילת הפורומים בקהילת האנשים בחבר'ה המחפשים את חבריהם מהעבר, מהתיכון או מהצבא. שני הצדדים סירבו בתוקף למסור את היקף הרכישה, אולם לפי הערכות בשוק, העסקה התבצעה לפי שווי של למעלה ממיליון שקל.

זו הרכישה השנייה החודש בתעשיית האינטרנט הישראלית: לפני כשבועיים רכשה דפי זהב 70% מאתר השוואת המחירים זאפ לפי שווי חברה של 14 מיליון שקל.

אתר הייד פארק הוקם לפני כ-6 שנים על ידי מייסדיו, זיו יאנוס וארנון שטלריד. הוא משמש כיום בית לאלפי פורומים ולמאות אלפי משתמשים קבועים וחדשים במרוצת השנים.

באתר למעלה ממיליון דפים נצפים מדי חודש. היקף העסקה המשוער מבוסס על ביצועי האתר בשנה האחרונה ועל תוצאותיו העסקיות העתידיות. לאתר הייד פארק לא היו עד כה הכנסות משמעותיות מפרסום.

שלומי אונגר, שותף ומייסד חבר'ה, מוסר כי "התנועה במשפחת אתרי חבר'ה עולה על 100,000 משתמשים מדי יום ואנו צופים כי לאחר חיבור אתר הייד פארק יכפיל האתר חבר'ה את התנועה ל-200,000 משתמשים ייחודיים מידי יום, ול-2,000,000 דפים נצפים מדי יום".

כתובתו של אתר הייד פארק תשתנה ל-www.hydepark.hevre.co.il.

לגבי השינויים שמתוכננים באתר, מוסר אונגר: "כיום באתר הייד פארק קהילות ייחודיות בתחומי תרבות, פנאי ואף קהילות גדולות של שומרי מסורת וחרדים, התוכניות שלנו היא לפתח כמובן את התשתיות הטכנולוגיות של האתר, להוסיף חדרי ועידות וידיאו, מדורי תוכן ייחודי ופורום מומחים. לגבי פיתוח תחומים חדשים, נשיק בקרוב פורומים בטווח רחב של תחומים מקצועיים כגון: פורום לעוסקים בביטוח, רדיו, טלוויזיה, עיתונות, אלקטרוניקה, עבודה סוציאלית, אומנות ועוד תחומים מקצועיים רבים המבוססים על מאגר משתמשי חבר'ה, אשר ציינו את עיסוקם באתר, ולהם נציע כמובן להצטרף לקהילות החדשות. מלבד פורומים על בסיס מקצועי, בכוונתנו להציע לגולשי חבר'ה פורומים מוניציפאליים לפי יישוב מגוריהם ואף פורומים רבים לישראלים היושבים בתפוצות", ציין אונגר.

כתבות מומלצות

ג'ורג'ה מלוני בנאפולי, שלשום

סערה נדירה: צירוף הגורמים שמאיים להיות חמור יותר ממשבר 2008

וילה רחוב קדמה הרצליה

הבנק סירב לקבל כסף מרוסיה - והרס את החלום על הווילה בהרצליה

ביידן לפיד הצהרת ירושלים

הדיל האמריקאי: מסלול ירוק להיי־טק הישראלי - תמורת הגבלת היצוא

קוסטה ריקה

"החופים פסיכיים, במחיר של מיליון וחצי קונים וילה קו שני לחוף - אבל אז המכות התחילו להגיע"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

יוגה

"זה התחיל מכל מיני תל אביבים שחיפשו מפלט מהעיר, עכשיו יש כאן צונאמי״

רעות עייני ילדים מחוננים

"בקיץ היה לי כאן טירוף": כמה עולה לייצר ילד מחונן?