סיסקו רוכשת את פי-קיוב הישראלית תמורת כ-200 מיליון דולר במזומן ובאופציות

פי-קיוב פיתחה פלטפורמה לבקרת שירותי IP, המאפשרת לספקי טלקום לזהות את פעילות המנויים ואת היישומים הנמצאים בשימוש על הרשת

TheMarker digital
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
TheMarker digital

חברת סיסקו סיסטמס מסן חוזה, קליפורניה, תרכוש את חברת P-Cube הישראלית תמורת כ-200 מיליון דולר במזומן ובאופציות. הרכישה מותנה במספר תנאי סגירה ומתוכננת להסתיים ברבעון הנוכחי, שהוא הרבעון הפיסקלי הראשון של סיסקו ל-2005. סיסקו צופה לרשום בגין הרכישה הוצאות מו"פ בשווי שלא יעלו על סנט אחד למניה.

פי-קיוב, המחזיקה מרכז פיתוח בהרצליה ומטה ניהול בסאניוייל, קליפורניה, פיתחה פלטפורמה לבקרת שירותי IP, המאפשרת לספקי טלקום לזהות את פעילות המנויים ואת היישומים הנמצאים בשימוש על הרשת, לשפר את רמת השירות ולגבות תעריפים שונים עבור שירותים נפרדים ללא צורך בשדרוגי תשתית יקרים.

באמצעות רכישה זו, תוכל סיסקו לאפשר לספקי שירות יכולות נוספות לפיקוח וניהול של שירותי IP מתקדמים כמו VoIP, משחקים אינטראקטיוויים, וידיאו לפי דרישה, תקשורת ממשתמש למשתמש ושירותים נוספים.

"טכנולוגיה כמו זו של פי-קיוב, המזהה משתמשים ויישומים, מאפשרת בידול ופיקוח על שירותים חדשים מבוססי תוכן. רכישת פי-קיוב על ידי סיסקו מדגישה את מחויבותנו לספקי השירות ואת מאמצי הפיתוח המתמשכים שלנו להביא שירות חכם לרשתות ה-IP", אמר מייק וולפי, סגן נשיא בכיר ומנהל קבוצת טכנולוגיות הניתוב של סיסקו. "טכנולוגיה זו משלימה את כלל הפורטפוליו של מוצרי הקצה לפס רחב של סיסקו".

לאחר סגירת הרכישה, קבוצת פי-קיוב תדווח לפאנקש פאטל, סגן נשיא ומנהל קבוצת נתבי הקצה בסיסקו. פי-קיוב נוסדה בשנת 1999 ולה 118 עובדים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

ירוחם אקסלרטור מיינדסט 2019

"סבב הגיוס הראשוני התבסס על חלום, עכשיו הוא התחבר למציאות"

גילעד אלטשולר. "זקן אחד, אלטשולר, הזהיר - ואף אחד לא שמע"

הוא צדק? הסיכון גדל, ונבואת הזעם של אלטשולר עלולה להתגשם