חברת התוכנה בורלנד השיקה את גרסה 6.5 של מסד הנתונים אינטרבייס ומשפחה חדשה של שרתי יישומים

השרתים, שתוכננו לתמוך בסביבות פיתוח ופריסת יישומים מורכבות, מספקים מוצרי שרת ברמות סף, ביניים וקצה עליון

TheMarker digital
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
TheMarker digital

חברת התוכנה בורלנד, המיוצגת בישראל ע"י קומפרייס טכנולוגיות, הודיעה על השקת גרסה 6.5 של מסד הנתונים אינטרבייס. המסד הינו רב-פלטפורמי ומשמש לפיתוח ופריסת יישומי אינטרנט, יישומים ניידים ויישומי מסד נתונים משובץ מבוזרים.

במקביל, השיקה בורלנד משפחה חדשה של שרתי יישומים תואמי Web ,CORBA ו-J2EE. השרתים, שתוכננו לתמוך בסביבות פיתוח ופריסת יישומים מורכבות, מספקים מוצרי שרת ברמות סף, ביניים וקצה עליון, שהינם משולבים ומסונכרנים עם מוצרי הפיתוח של בורלנד.

שרתי החברה הושקו במהדורת WEB, מהדורת VisiBroker, ומהדורת AppServer. מהדורת ה-Web היא פלטפורמת פריסה מלאה עבור יישומי Web, המספקת איזון עומסים והגנה מנפילות. כן מספקת מהדורת ה-Web ניהול sessions אוטומטי.

עוד ציינה בורלנד כי הגרסה החדשה של אינטרבייס תואמת סטנדרטי SQL. בנוסף לאבטחת מטה-דטה משופרת ויצירת נתוני XML, מספקת אינטרבייס 6.5 תכונות חדשות שנועדו להגביר סקלאביליות. אינטרבייס 6.5 משולבת עם פתרונות הפיתוח של בורלנד, כולל דלפי, C++Builder ,JBuilder ו-Kylix ותומכת במיקרוסופט אקסס ובקליינטס מבוססי JDBC ו-ODBC.

מנכ"ל קומפרייס, פרי גונן אמר כי במסגרת מחויבותה של בורלנד לספק טכנולוגיה העובדת לרוחב הארכיטקטורות העיקריות, אינטרבייס 6.5 מספקת תמיכה לרוחב פלטפורמות חלונות, לינוקס וסולאריס.

קומפרייס טכנולוגיות מקבוצת קומסופט טכנולוגיות הוקמה במטרה לספק את המערך המלא של מוצרי בורלנד, שעוסקת בכלי פיתוח ובפלטפורמות להטמעת e-business. החברה מייצגת ומשווקת את כלי הפיתוח, שרתי היישומים הארגוניים ופלטפורמות ה-Middleware של בורלנד, יחד עם אספקת שירותים מקצועיים של יעוץ וסיוע בפיתוח והדרכה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

הווילה של משפחת סעדה ברמות מאיר

וילת ה-Airbnb של משפחת סעדה - ובריכת השחייה שמסעירה את המושב

משבר בשווקים

לראשונה: מדד קריטי של שוק האג"ח העולמי מאותת על משבר