אמיתי זיו

תחום האותנטיקציה לוהט בענף אבטחת המידע: איך יודעים שאדם (או עובד) הוא באמת מי שהוא טוען? בתחום הזה פועלת חברת Silverfort שמודיעה כעת על גיוס הון של 30 מיליון דולר בסבב שני (B). בסך הכל גייסה החברה עד כה 41.5 מיליון דולר. 

הסבב נערך בהובלת קרן הון הסיכון האמריקאית Aspect Ventures. מארק קריימק, שותף בקרן, הסביר: "המעבר לרשתות היברדיות ומבוססות ענן, בשילוב עם הצורך בעבודה מרחוק בהיקף רחב, מחייבים חברות לאמת את זהויות העובדים שלהן בכל גישה למערכות הארגון. אך בשל ריבוי ומגוון המערכות הקיימות בארגונים, הטמעת פתרונות אימות מאובטח לכל מערכת בנפרד אינה ריאלית.

הטכנולוגיה של סילבר פורט מותאמת למציאות החדשה שבה יש צורך להגן על גישת העובדים לכלל המערכות, גם הפנים ארגוניות וגם אלו שבענן, ללא תלות במיקום העובדים או סוג המערכות אליהן הם נגישים". החברה מפעילה טכנולוגיה המבוססת על בינה מלאכותית, שמנתחת את התנהגות המשתמשים וקובעת את צורת האימות הנדרשת בהתאם לרמת האיום. הטכנולוגיה יכולה, למשל, לכפות על המתשמש הזדהות כפולה (MFA), גם אם המערכת עצמה אינה תומכת בטכנולוגיה זו.

עוד שותפות בסבב הגיוס הן TLV פרטרנס, סינגטל, StageOne, סיטי ונצ'רס וקרנות אחרות.

סילבר פורט הוקמה ב-2016 על ידי הד קובץ, שמכהן כמנכ"ל, ירון קסנר ומתן פטאל. מהחברה נמסר כי היא מעסיקה 60 עובדים; ובין לקוחותיה ניתן למנות בנקים, חברות תקשורת, חברות ביטוח ועוד. החברה ציינה כלקוחות את חברת התיירות Agoda, סמסונייט, UPS וסינגטל. המתחרות המוכרת שלה בעולם הן Okta ו-Ping Identity. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום