שגיא כהן
שגיא כהן

חברת אחסון הנתונים האמריקאית סיגייט הודיעה הבוקר (ה') על פתיחת מרכז חדשנות בישראל. המרכז Lyve Labs פועל בחלל פיזי בתל אביב, מעסיק כעשרה עובדים ומתמקד ביצירת שיתופי פעולה עם חברות טכנולוגיה מקומיות. המרכז מאפשר לסטארט-אפים לבצע במתחם בדיקות וניסויים על גבי ציוד טכנולוגי של סיגייט, ולקבל ייעוץ עסקי ומקצועי. 

למנהל המרכז מונה ארז באום, לשעבר מנהל בסאנדיסק ישראל, שמסר: "אנו רוצים לעזור לחברות ישראליות, וגם ללמוד מהן. המטרה היא ללמוד מאתגרי הדאטה של השותפים שלנו ויחד איתם לפתח פתרונות כדי לעזור להם להיות תחרותיים יותר". זהו מרכז החדשנות השני שפותחת סיגייט בעולם, אחרי המרכז בקולורדו, ארה"ב, שנפתח בשנה שעברה.

ארז באום, מנהל מרכז החדשנות של סיגייט
ארז באום, מנהל מרכז החדשנות של סיגייט

הקמת מרכז החדשנות התחילה כבר במאי 2019, עם גיוסו של באום לתפקיד. באום פעיל זה כמה חודשים, וכבר עובד עם שישה סטארט-אפים ישראליים, בין השאר, כאלה שעוסקים בתחום הדאטה והסייבר. בנוסף לסיוע בהוכחות היתכנות, Lyve Labs תספק ליזמים ייעוץ מקצועי, שירותי תכנון והסמכה, ייעוץ והדרכה בפיתוח עסקי, ארכיטקטורות לדוגמה, ייעול תהליכי ניהול נתונים וגישה לציוד מתקדם, תשתיות ומערכות בדיקה.

סיגייט היא היצרנית השנייה בגודלה בעולם של כוננים קשיחים, ומתמקדת בשוק הפרטי, בשוק העסקי ובמרכזי נתונים (חוות שרתים). לפי נתוני החברה, היא השקיעה כ-90 מיליון דולר בחברות ישראליות לאורך יותר מעשור.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker