מיכל ברוורמן-בלומנשטיק מונתה למנכ"לית מרכז המו"פ של מיקרוסופט ישראל

ברוורמן-בלומנשטיק תחליף את אסף רפפורט, שפרש לפני כחודשיים מהתפקיד, ותיהפך לאחת הנשים הבכירות בהיי-טק הישראלי ■ לפני הצטרפותה למיקרוסופט כיהנה כמנכ"לית RSA ישראל

שגיא כהן
שגיא כהן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיכל ברוורמן-בלומנשטיק
מיכל ברוורמן-בלומנשטיק צילום: יוסי זליגר

חודשיים אחרי שנודע על עזיבתו של אסף רפפורט, מיקרוסופט ישראל מודיעה כי מיכל ברוורמן-בלומנשטיק מונתה למלא את מקומו כמנכ"לית מרכז המו"פ של מיקרוסופט בישראל. ברוורמן-בלומנשטיק כיהנה עד עכשיו כסמנכ"לית הטכנולוגיה הגלובלית של מיקרוסופט לאבטחת ענן ובינה מלאכותית, ותמשיך לכהן בתפקיד זה במקביל.

היא הצטרפה למיקרוסופט ב-2013, והקימה את מרכז הסייבר במרכז המו"פ של מיקרוסופט ישראל. כיום מונה מרכז הסייבר מאות מפתחים ומומחי סייבר, שחלקם הצטרפו בעקבות רכישות של סטארט-אפים ישראליים, כאשר הרכישה הגדולה ביותר היתה הסטארט-אפ אדאלום. לפני הצטרפותה למיקרוסופט, ברוורמן-בלומנשטיק כיהנה כמנכ"לית RSA ישראל וכמובילה גלובלית של קו מוצרי מניעת הונאות פיננסיות (Cyber Fraud and Risk Analytics products) של החברה, תפקיד אליו מונתה לאחר ששימשה כסמנכ"לית תפעול של חברת סאיוטה שנמכרה ל-RSA.

רונית אטד
רונית אטדצילום: גיא הכט

היא בעלת תואר שני במדעי המחשב מאוניברסיטת קולומביה בניו יורק. המינוי הופך אותה לאחת הנשים הבכירות בהיי-טק הישראלי. לצדה מכהנת החל משנה שעברה רונית אטד בתפקיד מנכ"לית הפעילות העסקית של מיקרוסופט בישראל. מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל מעסיק 1,500 עובדים בהרצליה. פעילות המכירות העסקית של החברה, שממוקמת ברעננה, כוללת 300 עובדים.

ברוורמן-בלומנשטיק מסרה: "מרכז הפיתוח הישראלי של מיקרוסופט נחשב לאחד המובילים בעולם ומרכז כישרונות מדהימים בתחומים שונים. מומחי הסייבר שלנו מובילים את המוצרים החדשניים ביותר בתחום. אני נרגשת להמשיך את המצוינות הטכנולוגית שלנו ולכבוש יחד פסגות חדשות, ואפעל לתמוך בחברות סטארט-אפ, להגדיל את הגיוון המגדרי במיקרוסופט בפרט ובהיי-טק בכלל, ולהשפיע על הטכנולוגיה העולמית".

סקוט גתרי, סגן נשיא בכיר במיקרוסופט העולמית, אמר: "המומחיות הטכנולוגית העמוקה של ברוורמן-בלומנשטיק והרקע הנרחב שלה בהובלת אנשים ותהליכים הם נכס משמעותי עבור מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל. יש לי אמון מלא ביכולתם של מיכל והצוות בישראל להמשיך את המומנטום האדיר שצובר מרכז הפיתוח בישראל בשנים האחרונות, ולתרום רבות לאקו-סיסטם הישראלי".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker