סייברארק פותחת מרכז פיתוח בבאר שבע

חברת הסייבר הציבורית תפתח מרכז מו"פ בבאר שבע, שיעסיק בשלב הראשון 20 מהנדסים עם תוכניות להתרחב ל-100 עובדים בתוך שלוש שנים ■ את המרכז החדש ינהל שי סאפר, שניהל את מרכז הפיתוח של פייפאל בבאר שבע, עד סגירתו

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אודי מוקדי, יו"ר סייברארק
אודי מוקדי, יו"ר סייברארקצילום: סייברארק

חברת הסייבר הציבורית סייברארק (CyberArk) הודיעה (א') על פתיחת מרכז מו"פ בבאר שבע. המרכז ייפתח באפריל ויעסיק בשלב הראשון 20 מהנדסים עם תוכניות להתרחב ל-100 עובדים בתוך שלוש שנים. 

את המרכז החדש ינהל שי סאפר, שניהל את מרכז הפיתוח של פייפאל בבאר שבע, עד סגירתו. החברה תהנה מהטבות כחלק ממסלול "מפעל טכנולוגי מועדף" בפריפריה של רשות ההשקעות במשרד הכלכלה. במסלול זה שיעור מס החברות עומד על 7.5% במקום 23%. 

הנפקת סייברארק בנאסד"ק

מבחינת באר שבע, מדובר בזריקת עידוד ביוזמה להפוך את העיר למוטת היי-טק ובמיוחד סייבר: כבר ב-2014 הכריז ראש הממשלה נתניהו כי "באר שבע תהיה בירת הסייבר של חצי הכדור המזרחי". אך דבר זה לא קרה ותחקיר TheMarker מהשנה שעברה הראה כי למעשה רק שיעור קטן מאד מההייטק הישראלי מגיע לבירת הנגב, למרות המענקים הממשלתיים הנדיבים. 

סייברארק מצטרפת לחברות כמו WIX, אורקל, אלביט ו- IBM שמחזיקות פעילות פיתוח בבאר שבע. "אני שמח על הצטרפות סייברארק לקריית הידע בבירת הנגב ובטוח שהגעתה תמשוך חברות גדולות נוספות ותמגנט את ההון האנושי האיכותי דרומה", מסר רוביק דנילוביץ' ראש העיר, "זהו צעד נוסף להפיכתה של באר שבע למובילה עולמית בתחום הסייבר". 

עוברים לנגב. באר שבעצילום: אליהו הרשקוביץ/ג'

"כחברה גלובלית הפועלת ב-90 מדינות, אנו גאים בזהות הישראלית שלנו כחברת סייבר שמייצאת חדשנות כחול-לבן לעולם כולו", מסר אודי מוקדי, מנכ"ל, יו"ר ומייסד החברה. "95% מהפיתוח של סייברארק יושב בארץ, לכן היה לנו ברור שאת הסניף הנוסף נפתח בנגב". 

סייברארק היא חברה גלובלית שעוסקת בניהול גישה פרביליגית לרשת, על מנת לאבטח אותה גם מאיום "התוקף מבפנים". לחברה 5,000 לקוחות מהם כ-50% מקרב חברות המופיעות בדירוג "פורצ'ן 500".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker