משרד האוצר חתם על הסכם להקמת פרויקט מרכבה עם נס טכנולוגיות בהשקעה כוללת של 700 מיליון שקל

הפרויקט הוא מוצר שישמש תשתית אחידה לניהול הפעילות המנהלית והמבצעית של הממשלה

TheMarker digital
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
TheMarker digital

משרד האוצר הודיע כי החשב הכללי ניר גלעד ויו"ר נס טכנולוגיות אהרון פוגל חתמו על הסכם להקמת פרויקט 'מרכבה'. הקמתו הפרויקט תימשך על פני 5 עד 7 שנים, בהשקעה כוללת של 700 מיליון שקל.

באוצר ציינו כי הפרויקט הוא מוצר שישמש תשתית אחידה לניהול הפעילות המנהלית והמבצעית של הממשלה. הפרויקט נועד לתת מענה לדרישות האחידות של מערכות כוח אדם, כספים ולוגיסטיקה,ניהול נכסי המדינה וכן לחלק מהמערכות הייעודיות של המשרדים.

פרויקט 'מרכבה' נועד לתמוך בתהליכים רוחביים המבוצעים על-ידי גורמים השייכים ליחידות שונות בממשלה, לייעל את הפעילות הממשלתית ולאפשר לממשלה להרחיב את השימוש שהיא עושה בטכנולוגיות מודרניות. במסגרת 'מרכבה' מתכוונת הממשלה להרחיב את שקיפות הנתונים בתוכה, לאפשר שיתוף פעולה יעיל יותר בין היחידות השונות בה ולשמש כתשתית לקידום נושאי הממשל הזמין על-ידי מתן אפשרות לבצע פעולות הנדרשות על-ידי גופי הממשל השונים.

באוצר ציינו עוד כי היישום של תת פרויקטים במסגרת 'מרכבה' יעשה במקביל ובהדרגה לפי צרכי יחידות הממשלה השונות. הנושאים המתוכננים לקבלת פתרון בשלבים הראשוניים של יישום מרכבה הם המערכת הכספית, הלוגיסטית, משאבי אנוש, המערכת המנהלתית של משטרת ישראל וניהול הדיור הממשלתי.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker