רון גורה, מנהל מרכז הפיתוח של WeWork בישראל - פורש

גורה פורש מהחברה לאחר ארבע שנים. "יש בוויוורק את כל המרכיבים - האנשים והתרבות הארגונית - כדי להפוך את החברה לקאמבק המפואר בהיסטוריה"

רותי לוי
רותי לוי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רון גורה
רותי לוי
רותי לוי

מנהל מרכז הפיתוח של וויוורק בישראל, רון גורה, הודיע היום (ה') על פרישתו מהחברה. "ארבעת החודשים האחרונים בוויוורק היו מאתגרים, בלשון המעטה, אבל אני ממשיך להתגאות בדרך", כתב גורה בפוסט באתר הבלוגים מדיום. "יש פה את כל המרכיבים המתאימים - האנשים והתרבות הארגונית - בכדי להפוך את וויוורק לאחד מסיפורי הקאמבק המפוארים בהיסטוריה". לגורה אין כרגע תוכניות, לפחות לפי דבריו, והוא מתכוון לקחת את הזמן להפסקה ולבילוי עם משפחתו. 

גורה הצטרף לוויוורק ב-2016 כעובד הראשון בישראל והקים את פעילות הפיתוח של החברה, והוא משמש כסמנכ"ל המוצר של החברה העולמית. בעת הצטרפותו, וויוורק היתה חברה עם 400 עובדים בעולם, ועד לפני מספר חודשים - לפני שהחלה את תהליך הפיטורים האגרסיביים - היא העסיקה 12,000 עובדים. בישראל מעסיקה החברה 250 עובדים, לאחר פיטורים של 65 עובדים בחודש החולף. פעילות הפיתוח העולמית שלה צומצמה מ-1,200 אנשי טכנולוגיה ל-800. 

הפיטורים הם חלק מהצעדים הננקטים בעקבות כישלון החברה בהנפקה, ופיטוריו של המייסד, אדם נוימן, מתפקיד המנכ"ל והשתלטות של סופטבנק על החברה. ברמה העולמית, במסגרת תוכנית החילוץ של החברה - היא צפויה לקצץ כ-4,000 עובדים בחודשים הקרובים כדי להגיע ליציבות כלכלית, ולהיפטר מחברות שרכשה בשנים האחרונות. 

גורה הגיע לוויוורק  לאחר מסלול יזמות. ב-2011, בגיל 27, הוא מכר את הסטארט-אפ הראשון שלו, The Gifts Project, ל-eBay תמורת כ-25 מיליון דולר. הוא עשה את זה תוך שנה, ועל בסיס השקעה של מיליון דולר בלבד. ב-eBay הוא פגש לראשונה את התרבות התאגידית וניהל את מרכז החדשנות של החברה בישראל. ב-2015, לאחר תקופה קצרה כ"יזם הבית" של קרן ההון סיכון הישראלית אלף, שבעצמה משקיעה בוויוורק, הוא עבר לעבוד בחברה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker