איך תרמו חיידקי המעי לגיוס של 48 מיליון דולר?

כיצד הפכו חיידקי מעי לסטארט-אפ פורץ דרך? מה הרלוונטיות של הדפוס בעולם הדיגיטלי? וכיצד מנהלים חדשנות ישראלית בסביבה גלובלית? הזמנה לקחת חלק בהקלטת פודקאסט "המובילים", בהשתתפות האנשים שמובילים את החדשנות הישראלית

TheMarker
בדיקת סוכרת. אפליקציות יכולות לסייע לחולים לנטר את רמת הגלוקוז בדם ולצמצם תופעות לוואי
סוכרת הוגדרה כמגיפה הבריאותית של העולם המערביצילום: Mario Anzuoni/רויטרס/ מר
TheMarker

היזמות והחדשנות הישראלית נחשבת למובילה עולמית, שהניבה וממשיכה להניב סיפורי הצלחה מרשימים מדי שנה. מאחורי כל סיפור הצלחה עומדים אנשים שהתמודדו עם קשיים ואתגרים, ויודעים כיצד לייצא מישראל חדשנות עולמית.

תגלית ו-TheMarker מזמינים אתכם למפגש השני בסדרת מפגשי אחד על אחד - כשחדשנות וציונות נפגשים, שייערך במרכז החדשנות של תגלית בבניין הבורסה בתל אביב ויוקלט כפודקאסט. במפגשים אנחנו עוסקים בתהליכי קבלת ההחלטות של האנשים שעומדים בראש החברות החדשניות ביותר, ובודקים אם ניתן לזהות מהן ההחלטות שמאפיינות סיפורי הצלחה, שואלים על אילו מהן הם מצטערים, ומה למדו מניסיונם. משוחח: אמיתי זיו.

השיחה הראשונה במפגש הקרוב תעסוק במחלת הסוכרת, שכבר הוגדרה כמגיפה הבריאותית של האדם המערבי. המטופלים נדרשים לטיפולים יקרים ולתלות בתרופות. חברת DayTwo מציעה דרך אחרת. היא פיתחה בדיקת צואה שממפה את חיידקי המעי הספציפים של כל אדם, וממליצה לו על תזונה מותאמת אישית. עד כה, מכרה החברה 50 אלף ערכות והצליחה להחזיר אנשים לרמות סוכר מאוזנות בדם. עם 48 מיליון דולר בקופה, החברה רוצה עכשיו להפיץ את הבשורה בכל העולם. איך מחליטים יזמים צעירים להתעסק דווקא בחיידקי המעי, מה הקשיים בפיתוח מוצר רפואי, איך פורצים לחו"ל ואיך מריוס נכט קשור לכל זה? נדבר עם יזמית החברה, ליהיא סגל. 

השיחה השנייה תעסוק באחת מחברות ההיי-טק הגדולות בישראל - חברת הדפוס הדיגיטלי HP אינדיגו. החברה מייצאת 1.3 מיליארד דולר בשנה ומעסיקה בישראל 2,500 עובדים, מהם 1,000 אנשי פיתוח - כימאים, פיזקאים ומתכנתים. מה הרלוונטיות של הדפוס בעולם הדיגיטלי שלנו? מהם החידושים בתחום? ואיך מסתדרת החברה עם אתגר ההון האנושי? מנכ"ל החברה, אלון בר שני, שנמצא בחברה מאז 1995 וממעט להתראיין, יספר על אתגרי הניהול - של חברה במשבר כספי בחודשיה הראשונים, וכיום, של תאגיד בינלאומי גדול.

הרישום לאירוע אינו כרוך בתשלום, אולם מספר המקומות מוגבל.

להרשמה לאירוע

האזנה לפרקים הקודמים של פודקאסט המובילים 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker