הסטארט-אפ ניורה גייס 16 מיליון דולר

ניורה, שפיתח פלטפורמה להפקת תובנות על דפוסי שימוש של משתמשים עבור מותגים דיגיטליים, גייס עד כה 32 מיליון דולר

רפאלה גויכמן
רפאלה גויכמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
עובדי חברת ניורה
עובדי ניורה במשרדים בהרצליהצילום: ניורה

הסטארט-אפ ניורה (Neura), שפיתח פלטפורמה להפקת תובנות על דפוסי שימוש של משתמשים עבור מותגים דיגיטליים, מדווח היום (רביעי) כי השלים סבב גיוס הון שני של 16 מיליון דולר.

את הסבב הובילו הקרנות פיטנגו ו-Liberty Technology Venture Capital II, והשתתפו בו גם Moneta Capital, AXA Ventures, אמדוקס ומשקיעים נוספים. עד היום גייסה ניורה כ-32 מיליון דולר.

החברה, שפועלת בתחום חווית המשתמש במובייל, פיתחה מערכת שמנתחת מידע ממהמובייל ומפיקה ממנו תובנות עבור מותגים שונים. הטכנולוגיה של ניורה כוללת שני מרכיבים – SDK (ערכת המפתחים) שבמכשיר החכם והרכיב השני נמצא בענן.

ניורה מספקת למותגים תובנות שמאפשרות להתאים למשתמש אינטראקציה לפי סוג הפעילות שהוא מבצע והצרכים שלו, למשל, ניורה מאפשרת לחברת שיתוף נסיעות לפנות ללקוח שזקוק להגיע לעבודה, עם השירות המתאים לו ספציפית, לקראת יציאתו מהבית, וכן מאפשרת לחברת משלוחי מזון לפנות אל לקוח המעוניין לשמור על אורח חיים בריא, עם המלצה לארוחת ערב בריאה, מותאמת אישית, שתתוזמן היטב להגעתו הביתה מיום העבודה.

"בשנים האחרונות אנחנו מרבים להשתמש בשירותים דיגיטליים באמצעות המובייל. אלה שירותים שאנחנו בחרנו בהם, וכשהחברות מתקשרות אתנו - הן נתקלות בקושי. הן מכירות רק את היסטוריית השימוש שלנו מולן, ולא מכירות את הצרכן הצרכים וההעדפות", מסביר עמית המר, מנכ"ל החברה. "רוב המסרים שנשלחים כיום למשתמשים לא נפתחים ונענים בפעולה מצד הלקוח, כי ברובם הם לא רלוונטיים ואינם מגיעים בתזמון הנכון. המערכת עוזרת להם להגיע ללקוח בזמן הנכון ביותר עם הצעת הערך שמתאימה לו אישית", מוסיף המר.

ניורה הוקמה ב-2013 על ידי מנכ"ל החברה לשעבר גלעד מאירי, מנהל המוצר אורי שעשוע, מנהל הפיתוח גיל מלר וסמנכ"לית הטכנולוגיות, טרינו מאגי. לחברה כיום 40 עובדים, מהם 30 במרכז הפיתוח בישראל והשאר נמצאים בארה"ב ובלונדון.

המר מציין כי הגיוס נועד להרחיב את פעילותה העסקית של החברה בארה"ב ובאירופה, ולטובת הגיוס מפתחים כדי להמשיך ולהרחיב את המוצרים שהחברה מציעה.

המר מדגיש כי ניורה עוצבה מההתחלה סביב שמירה על פרטיות המשתמש, וכי המידע שנאסף הוא מהחיישנים בלבד ואנונימי ולא מידע אישי רגיש (PII) ומעניקה את השירות במודל של רישיון (SaaS).

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker