ועידת היזמות

האפליקציה שתלמד את כל המשפחה לנגן על כלי נגינה

יובל קמינקא, מייסד ומנכ"ל ג'ויטיונס, רוצה להושיב את כולם בסלון לנגן ■ הוא סיפר בכנס TMTI: "המטרה היא לנגן שירים שאוהבים לאנשים שאוהבים"

רפאלה גויכמן
רפאלה גויכמן
יובל קמינקא
יובל קמינקאצילום: מוטי מילרוד

"אנחנו בונים חברת מוזיקה עבור כל משק בית. אנחנו רוצים לעזור לכל אחד שרוצה ללמוד לנגן או להשתפר, לעזור לאנשים לחוות מוזיקה ולחבר את האנשים בבית שרוצים לנגן ביחד. המטרה היא לנגן שירים שאוהבים לאנשים שאוהבים", מסביר יובל קמינקא, מייסד ומנכ"ל ג'ויטיונס (JoyTunes) בכנס TMTI ליזמות של TheMarker ואוניברסיטת תל אביב.

הסטארט-אפ פיתח אפליקציות שמלמדות ילדים ומבוגרים לנגן - בינתיים על פסנתר, אך בהמשך על כלים נוספים. האפליקציה מקשיבה למשתמש במהלך הניגון, מזהה את היכולת שלו ומספקת לו משוב תוך כדי נגינה. החברה מוכרת מנויים במודל רבעוני, חצי שנתי או שנתי במחירים שבין 5 ל-10 דולרים בחודש.

"אנחנו עושים מיפוי של יכולת הנגינה וההתקדמות בכל שיעור. אנחנו מאפשרים ברמה המוצרית להתמקד בכל אחד מבני המשפחה השונים בבית", מסביר קמינקא. החזון של החברה הוא למכור מנוי משפחתי לכל בית במודל של נטפליקס ולפי כלי נגינה שונים. הנושא השני שבו מתמקדת החברה הוא הרצון להתפרס ולהפוך למוצר חברתי בהיקפים גדולים יותר. "אנחנו רוצים שמאות מיליונים ינגנו איתנו. אנחנו נשיק בקרוב עוד כלים שניתן לנגן עליהם", אומר קמינקא.

ג'ויטיונס הצליחה לגדול משנה לשנה והיום הכנסותיה עומדות על יותר מ-20 מיליון דולר. "יש לנו צוות מאוד קטן אבל מאוד מוכשר. יש 50 עובדים בחברה ומה שמאפיין אותם זה שכל אחד חושב אחרת ומביא משהו אחר לחברה, אבל כולם דוחפים ביחד קדימה. זה לא קל לפצח מותר טכנולוגי בתחום המוזיקה, המשקיעים הסתכלו עלינו אחרת. קשה לגייס כסף, אבל יש מאחורינו משקיעים שהאמינו בנו וחשבו שנעשה את זה בגדול", מספר קמינקא.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker