ועידת היזמות

"אנחנו מציעים לילדים חלופה לבהייה ביוטיוב"

מנכ"ל ומייסד שותף של הסטארט-אפ הישראלי TinyTap השתתף בוועידת TMTI והסביר למה היזמים צריכים לשים לב: "חפשו את ה-Money Fit מוקדם ככל האפשר, אל תהיו מוסחים על ידי ה-Market Fit"

שגיא כהן
שגיא כהן
יוגב שלי
יוגב שלי

"אנחנו מציעים לילדים חלופה לבהייה בסרטוני יוטיוב, עם חוויות ומשחקים לימודיים שנוצרו על ידי מורים", כך אומר יוגב שלי, מנכ"ל ומייסד שותף של הסטארט-אפ הישראלי TinyTap, בוועידת TMTI ליזמות של TheMarker ואוניברסיטת ת"א.

באמצעות הפלטפורמה של טייניטאפ, ניתן ליצור משחקים ללא ידע בתכנות, להוסיף אותם לספרייה ציבורית - ואז המשחקים הופכים לזמינים עבור הורים בתמורה למנוי חודשי או שנתי. היוצרים מקבלים חלק מההכנסות מדמי המנוי.

שלי מסביר כי עד 2017 הציג את טייניטאפ בצורה שונה: ככלי שמאפשר למורים ליצור שיעורים אינטראקטיביים על גבי אייפדים. אך מאז החברה החלה להתמקד במה ששלי מגדיר כ-Money Fit, כלומר ההתאמה בין המוצר לכסף, ולא רק בהתאמה של המוצר לשוק (Market fit).

"המנויים המשלמים הם הורים שמחפשים אלטרנטיבה ליוטיוב עבור ילדים בני 6-2, באייפון ולא בהכרח באייפד. התגלית הזו אפשרה לנו לבנות פיצ'רים שמתאימים למי שבאמת משלם על המוצר", אומר שלי. "אנחנו ממליצים לחברות לגלות את ההתאמה לכסף בשלב מוקדם ככל האפשר, כדי להסיק מכך את הפיצ'רים הנחוצים להן. חפשו את ה-Money Fit מוקדם ככל האפשר, אל תהיו מוסחים על ידי ה-Market Fit ועל ידי משתמשים שלא יומרו בסופו של דבר למשתמשים משלמים. זה יעלה לכם בהרבה פיצ'רים יקרי ערך שהיו יכולים להיות ממוקדים לפלח המשתמשים שמשלמים כסף".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker