"יצרו מוצר שמתאהבים בו": SafeDK נרכשת על ידי חברת משחקי המובייל AppLovin

הסטארט־אפ שפיתח מערכת לניהול ערכות עבור מפתחי אפליקציות נרכש על ידי פלטפורמת גיימינג מפאלו אלטו ■ סכום הרכישה לא פורסם

רפאלה גויכמן
רפאלה גויכמן
SafeDK אורלי שואבי ורוני שטרנברג, מייסדות
אורלי שואבי ורוני שטרנברג, מייסדות SafeDKצילום: יח"צ
רפאלה גויכמן
רפאלה גויכמן

הסטארט-אפ הישראלי SafeDK שפיתח מערכת לניהול ערכות פיתוח תוכנה (SDK), הודיע הערב (ג') כי נרכש על ידי פלטפורמת משחקי המובייל AppLovin. הרכישה תסייע ל-AppLovin להגדיל את סל השירותים שהיא מעניקה למפתחי משחקי מובייל, ותספק כלים לאבטחת האפליקציות ושמירה על בטיחות המותג. בנוסף, הרכישה של הסטארט-אפ הישראלי תרחיב את נוכחות החברה בישראל, וכל 25 העובדים שלו ישולבו בחברה החדשה. סכום הרכישה לא פורסם.

SafeDK נוסדה על ידי אורלי שואבי ורוני שטרנברג ב-2014. השתיים פיתחו מערכת שמסייעת למפתחי אפליקציות לנטר את הפעילות של כל ערכות הקוד המוטמעות באפליקציה (SDKs — Software Development Kit). עוד היא מאפשרת לעקוב אחרי מלאי הפרסומות שמוצגות למשתשמשים, לזהות רכיבים המאטים את האפליקציה, או חודרים לפרטיות של המשתמש (למשל, על ידי איסוף מידע על מיקומם או בקשת גישה למצלמה) — וגם מספקת פלטפורמה לאיתור ערכות הנחוצות למפתחים.

עד כה גייסה SafeDK כ–8 מיליון דולר בשני סבבי גיוס, שאת הגדול מהם הוביל המשקיע מריוס נכט, ממייסדי צ'ק פוינט, יחד עם הקרנות סמסונג נקסט, סטייג' וואן ו–Kaedan Capital. החברה מספקת שירותים לאפלקציות שלהן כ-650 מיליון משתמשים פעילים מכל העולם. עוד נמסר מהחברה כי היא תמשיך לתמוך בכל הלקוחות הקיימים שלה.

טל סלובודקין, שותף בקרן סטייג' וואן אמר בעקבות הרכישה "בתחילת הדרך זיהינו את אורלי ורוני כיזמיות בעלות חזון גדול לשוק שדרש פתרונות טכנולוגיים עמוקים. החלטנו להיות המשקיעים הראשונים בחברה ואף לגבות אותה בסבבי ההמשך בהון שאפשר לחברה להרחיב את הפעילות לארצות הברית. בחברה הצליחו ליצור מוצר שלקוחות התאהבו בו, מה שהוביל לצמיחה מהירה והביא בסופו של דבר לרכישה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker